Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van a kinti-benti cicáitokk...

Mi van a kinti-benti cicáitokkal, amíg nyaraltok?

Figyelt kérdés

Eddig meg tudtuk oldani, hogy egy rokon oda költözött a házunkba, ez most nem lesz lehetséges. Lenne valaki, aki eljárna kaját adni neki, kicsit megcirógatni, de itt jön a probléma: nyáron egész napokat elmászkál, este látjuk 5 percre, amíg eszik. Ez az 5 perc nyilván nem pontosan ugyanaz minden alkalommal. Ha esetleg nincs ott, amikor a rokonunk megy etetni, bent nem hagyhatja a kajáját, mert nem tudna bemenni a macsek. Viszont kint sem hagyhatja, mert a környék összes macskája ott enne, mire a mi cicánk hazaér, már nem maradna semmi. A rokont azért arra még sem kérhetem, hogy legyen ott 2 órát naponta, vagy nézzen vissza 10 percenként. Hozzájuk elvinni nem lehet, mert van egy nem túl macskabarát kutyájuk. Végig bezárva nem lehet, mert megőrülne. Velünk sem jöhet.


Ti hogyan oldjátok meg?


2017. dec. 28. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Be volt zárva addig. Alom volt neki, rokon jött etetni meg pucolni a wc-t. Mivel egy elég lusta kandúrról beszélünk (fél napokat döglött át az ágyamban), nem viselte meg túlságosan a dolog.
2017. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak bent van, kivan ivartalanítva.

Mielőtt valaki megkérdezné hogy

"Dehát macska, nem hiányzik neki a kintlét?"

Nem, kiskora óta csak bentvan, tökéletesen elvan, vannak játékai, ágya, minden, és mégcsak kisem vágyik, de az lehet hogy az ivartalanítás miatt.


Hát mivel nektek ki-be járkál így elég necces, De tényleg csak a bezárás maradna..Tudom-tudom nagyon kínzó dolognak tűnik de..

2017. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi panzióba vittük (jó helyre).
2017. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam nyaralni, mert az állataimat nem tudom hosszabb időre itthon hagyni, de ha el kell utaznom, jönnek velem. Nem nagyon szeretik ugyan, de kibírják.

Mivel nálad kinti-benti a cica azért jobb lenne, ha a saját helyén maradna.

Ha nincs olyan rokon, aki szívességből ott maradna, amíg megérkezik a cica, hátha van az ismerősi körödben egy megbízható nagyobbacska gyerek, aki zsebpénzért etetné a cicát.

Vagy lehet kersni egy panziót, aminek gondolom nem örülne annyira a cica, de végső esetben ez is egy megoldás. Viszont a panziókban ki szokták kötni, hogy milyen oltásokkal kell rendelkeznie az állatnak, hogy vállalják az ellátását.

2017. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi akárhova megyünk, visszük magunkkal. Megy a hordozójába, utazik velünk. Mivel mi nem tudnánk megkérni senkit, hogy etesse meg a lakásunkban, már csak ezért is. Másrészt 3-4 órás utakat kibírt már alvással vonaton, de kocsiba is. Végig alukált, nem kért enni, nem kakilt, pisilt. Meg se mukkant.

Általában mi csak rokonokhoz utazunk messzebbre, de ott megoldható, hogy ellegyen velünk a szobában, etetni egyszerű ott is. Konkrét nyaraláson még nem voltunk vele, de olyan szállásra mennénk csak, ahová beengedik őt is.

2017. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!