Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leszeretném adni a kölyök...

Leszeretném adni a kölyök macskámat, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Elöre kérlek titeket, ne ítéljetek el.. Nemrég hozzám került egy kis kölyök macska de egy kis idö után úgy érzem hogy nem is lenne idöm se kedvem nagyon foglalkozni vele. Amikor elhoztam nem tudtam hogy egy kölyök macska ilyen, ma is sírtam miatta mert nagyon cuki és aranyos, meg minden kelléket megvettem neki, amik így alapok, tál, alom stb., de egyszerüen nem fogom bírni hosszú távon, abban bízom hogy ha visszaadom, egy másik környezethez kerül akik jobban tudnak alkalmazkodni a kiscicához. Most miközben írom könnyezik a szemem mert itt fekszik mellettem de istenem nem tudtam hogy ilyen nehéz a természetük... :(
2017. dec. 28. 12:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hirdesd facebook-on, apróhirdetéses oldalakon, hogy gazdit keresel neki.


Amúgy egy cicával kell szinte a legkevesebbet foglalkozni, a háziállatok közül. Persze, míg kölyök, elevenebb, játékos, de hogy nehéz lenne a természete...?

2017. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Alig alszik amivel nem lenne gond önmagában de esténként sose hagy aludni, leülök az asztalomhoz tanulni, nem hagy, rágdos stb.. megszakad a szívem mikor arra gondolok hogy visszavigyem de nem tudom mi tévö lehetnék mert nevelni idöm se kedvem nincs... volt régebben egy másik macskám, ö teljesen más volt, nyugodt, sokat aludt meg evett kb ebböl állt az egésznap...
2017. dec. 28. 12:45
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A cica nem valami hulladék amit le lehet adni valahol. Szép, hogy időben beláttad, hogy neked ez nem megy de te vállaltad be. Felelősséggel tartozol érte! Hirdess jófogáson, facebookon, egyéb apróhírdetési oldalakon. Pár héten belül biztos lesz jelentkező. Addig meg bírd ki és gondoskodj róla. Ő egy pici gyerek, nem tehet semmiről!
2017. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak addig ilyen, míg kölyök. Ha felnő, ő is lenyugszik majd.

De eladni nem tudod sehova, a menhelyeken nincs hely, csak gazdit keresni neki.

2017. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tehet semmiröl és én voltam a hülye hogy bevállaltam, mindenki hibázik... :(
2017. dec. 28. 12:51
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem gondoltam volna hogy egy éjszaka után ilyen szinten feladod.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__9045625-3-h..


Ő tényleg nem valami vashulladék hogy elmész leadod, millió kiscica van sajnos akiket folyamatosan hirdetnek jófogáson mert senki nem ivartalanít. Tedd fel facebookra meg jófogásra, hátha valaki jelentkezik érte és jól gondold meg legközelebb ha eszedbe jut hogy milyen cuki egy kiscica hogy tudod-e vállalni mellette ezt. Egyébként egy gyerek semmiben sem más, az is ugyanúgy fel fog kelteni éjjelek éjjelén és ó nem is egyszer.

2017. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Remélem a büdös életben nem fogsz soha gyereket se vállalni.
2017. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod én azt sajnálom, hogy miután megszülettél az anyád nem adott be az intézetbe, amikor jöttek az első nehézségek. Pedig biztos több gond veled, mint egy szerencsétlen macskával... Hát semmi felelősségtudat nincs benned? :S
2017. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Te szívtelen dog, am ha befogadnál megegy kismacskát es összeszoknának akkor jól meglenenek egymással.
2017. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy kiscica olyam mint egy kisgyermek. Sok energiát leköt.

Nekünk is ez volt, kapott pajtást, azóta remekül elvannak, mi pedig imádjuk mind a kettőt.


Neked azért nem javaslom a két cicás megoldást, mert neked egy se való, ezt az a tény bizonyítja, hogy az első nehézségeknél meg akarsz tőle szabadulni.

2017. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!