Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretem a macskám de mégsem...

Szeretem a macskám de mégsem mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 napja van meg a cicám nagyon vártam 10 éve készültem rá de most hogy itt van nagyon nem tudom mit csináljak mert szeretem de mégsem eljátszok vele de konkrétan nincs időm magamra tanulni sem tudok tőle anyukám viszont nagyon megszerette mit csináljak?Csak normális válaszokat kérek

2017. dec. 31. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Ha kertes házban laktok, akkor nyugodtan lehet kint az udvaron, max nagyon hidegben beengeditek a garázsba. Amikor van időd, akkor pedig foglalkozol vele. Egyébként egy macskát sem kell egész nap dögönyözni. Ha adsz neki enni, néha megsimogatod, és elpihenget a radiátoron, akkor az neki tökéletesen megfelel. Ha anyukádnak van több ideje, akkor foglalkozzon vele ő, amíg pl tanulsz.
2017. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell 0-24ben foglalkozni a cicával. Gondolom még kicsi, ezért igényli ennyire a játékot, de nem lesz semmi baja ha pár órára egyedül van hagyva. :)

Az udvarra nem tenném ki a helyedben, hisz bármilyen baja eshet, főleg ha nem a kinti világban nőtt fel, mert kiskora óta a lakásban él. Veszélyes.

Én is azt tudnám tanácsolni, hogy anyukádat kérd meg, hogy ő foglalkozzon vele amíg te szeretnél mást csinálni, vagy zárd ki a szobádból. Oda nem tud bemenni így, de máshol így tud játszani :D

2017. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a rossz hogy 1 percre elmegyek wc-re és már sír meg kapar ugy vagyunk hogy én 7 kor indulok suliba anya 7 kor indul dolgozni meg apa 8kor és én érek haza leghamarabb és az is 4 óra körül nem birja ha egy percig nem vagyok ott nem hogy órákra és az estéim borzalmasak mellettem ul és nem fordulhatok meg mert sír ráadásul tele vagyok piros foltokkal köhögök és tüsszögök és nagyon idegesít
2017. dec. 31. 13:43
 4/12 anonim ***** válasza:
ha ezt tudtad minek kellet macska.nem kötekedésből.vagy miért nem hoztatok menhelyről egy idősebbet
2017. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam mert még nem volt macskám és azt se tudtam ilyen reakciót vált ki
2017. dec. 31. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Ez akkor vmi különleges macska lehet mert a legtobb az igénytelen nem sok törődést igényel. Legyen kaja meg pia meg meleg oszt jo idő.
2017. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy allergiás vagy a macskára? Nekem kicsit úgy hangzik a reakciódból..
2017. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkoztam mert a főbb tüneteim:Kapar a Torkom vörös foltok vannak rajtam tüsszögök és folyik az orrom illetvefel vagyok dagadva az ujjamon
2017. dec. 31. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez allergiának tűnik.

Kérd meg a szüleidet hogy vigyenek el kivizsgálásra, mert erre van gyógyszer, amivel könnyebb lesz. :)

Az a baj hogy kölyökként ilyen lesz, 1 éves kora körül elkezd lehiggadni ha ivartalanítva van. :/ Mennyi idős?

2017. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Már harmadszor írod ezt ki.
2017. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!