Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan viselték a cicáitok a...

Hogyan viselték a cicáitok a tűzijátékot?

Figyelt kérdés
Az enyémek bent voltak, de az egyik annyira félt, hogy velem aludt az ágyban, de bekellett dugnom a paplan alá és átölelni. A a bátrabbik simán megvolt idbent. Az öcsémét viszont kidobták, az megkergült, körbe szaladgált, nyávogott, mindenr döntött az udvaron. Tavaly az enyémek is ígybvoltak.
2018. jan. 1. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben zavarta, kicsit forgatta a füleit a hangokra, de nyugodtan aludt mellettünk a kanapén.
2018. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Panel dzsungelben duplán hangos volt a tűzijáték hangja, valamelyik idióta a ház sarkánál lőtte fel a tűzijátékot, az erkélyes oldalban... a cicám simán alszik a porszívó mellett, de tegnap eléggé félt, nem maradt egy helyben, kimeredt szemekkel probált elbújni, simogatni sem lehetett
2018. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az èn cicámat nem érdekelte,végigaludta az éjszakát. Szerencsére nem félős.☺
2018. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Benti cicáim vannak, minden évben nagyon félnek. :( Nem ettek és nem is aludtak, amíg abba nem maradt a petárdázás. Az egyik el is bújt a mosógép mögé, és sokáig nem jött elő.
2018. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Zavarta, kicsit félt, de pánikba nem esett. Természetesen ilyenkor nem engedem ki, egyébként szabadon járhat ki-be.
2018. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Telibe xarta az egészet, feküdt az ágyon és tévézett. :D
2018. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem érdekelte egyáltalán, csak aludt a legnagyobb nyugalomban. Idős, de kitűnően halló szobacica.


Tavaly viszont, mikor még a fiatal cicám is megvolt, ő kicsit félt, én meg voltam olyan hülye, hogy kinyitottam az ablakot szilveszterkor, hogy tudjak fotózni. A durrogás így még hangosabb lett, és megijedt mindkét cica, a kicsi el is bújt, úgy félt.

Régen kinti macskák voltak, akkor eléggé féltek tőle, mindig kint gubbasztottam velük, és hozzám bújtak.

2018. jan. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az egyik macskánk (nőstény) nagyon félt, minden alkalommal, amikor felrobbant egy tűzijáték, összerezzent szegényke, pedig végig idebent volt :c

A kisebbik kandúr cicánk csak egy kicsit félt, nem mert kimenni a házból, de odabent úgy járt-kelt, mintha nem is történne odakint semmi.

A nagyobbik kandúr macskánk meg akkora kis badass, hogy lazán kifeküdt a lábtörlőre az ajtó előtt és úgy nézte a tűzijátékot :D Még csak össze sem rezzent, amikor a házunk felett robbant fel pl. az egyik, pedig akkor még én is megijedtem. Menő.

2018. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fülét hátrébbfordította a nagyobb robbanásokra amúgy békésen üldögélt feküdt.
2018. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyémek éjfélkor levonultak a pincébe.Az egyik csak üldögélt a másik bepréselte magát egy asztal alá és onnét nézett ki nagy szemekkel kb fél 1-ig,aztán kimászott és feljött.Közbe kimentem megnézni a szomszéd meg a kóbor cicákat is.Ők nyugottabbak voltak főleg a két kicsi,pedig még be is zártam őket nehogy elmeneküljenek.
2018. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!