Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap kiszökött a cicám és...

Tegnap kiszökött a cicám és most jött meg, úgy megörültem de most láttam, hogy rövidre van vágva itt ott a bundájábol. Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Apum lába melett kisurrant. Hajkurásztam, de semmi. Ma sem találtam és elöb kaparta az ajtót, úgy megörültem, de észre vettem hogy mintha olloval le nyirválták itt ott. Evett ivott de most bujkál. Más baja nincs. Mi történhetett vele?

2018. jan. 1. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg pár "kedves józan" szilveszterező elkapta és kiélték rajta a szadizmusukat. Örülhetsz hogy csak a bundáját nyirbálták meg szegénynek. :(
2018. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Várj, nézem a kristálygömbömet: 🔮
2018. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az is lehet, hogy csak beleragadt valamibe és valaki így szabadította ki.
2018. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha a pánztárcádból hiányzik egy ötezres, akkor szerintem ő vette ki és elment fodrászhoz. Csak a fodrász trehány munkát végzett.
2018. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy beleragadt valamibe, mert az oldalán, hátán, farkán, össze vissza le van vágdosva rövidre.
2018. jan. 1. 17:24
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha egyértelműen bele van vágva a bundajaba itt-ott akkor valószínűleg tényleg "poénból" tették idióták. Nem mondom mit csinálnék az ilyen emberekkel, nekem is volt részem hasonlóban sajnos rosszabb vége lett. Kicsi az esély, hogy rá fogsz jönni, hogy ki tette és pontosan mi történt vele, érthető, hogy érdekel, de szerintem már ne foglalkozz vele, inkább Légy nagyon hálás, hogy "csak" ennyi történt és nagyon vigyázz a cicádra!:)
2018. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
9%
Elkapta egy kobor kutya.
2018. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És csak a szörét rágta le a kutya? Seb nincs rajta, de bujkál retteg.
2018. jan. 1. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg kérdezed? Pár környékbeli részegen az utcán bulizó kölyök elkapta, és megnyírta. Örüljél, hogy csak a szőrét, hogy a macska épségben van, nagyon örüljél! Ezért nem mehetne szabadon a macskám akkor se, ha kertesbe laknék, csak benti lenne, felügyelettel levegőzhetne a kertben, meg macskabiztos kerítést csinálnék.

Nem tudom mennyivel lenne olcsóbb az országban az összes idióta agyát megnevelni.

2018. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy bentröl szökött ki apám lába melett, akkor szerinted kinti vagy benti?
2018. jan. 1. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!