Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális viselkedés?

Ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
A macskám mindig szopizza és nyomogatja az egyik puha takarót amikor álmos. Utcán találtuk amikor még nagyon pici volt,talán azért csinálja. Első macskám szóval nem igazán tudom hogy ez normális viselkedés vagy nem.

2018. jan. 4. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális. :)
2018. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Elvileg azok a cicák hajlamosak leginkább ilyesmire, akiket túl hamar választottak el a mamájuktól. Nekünk is volt egy, de a többinél már figyeltünk hogy legyen ideje felnőni :)
2018. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy piciként talált cicám aki soha nem szokott le erről. Volt hogy arra keltem éjjel hogy tiszta nyál a pizsamám :D szerintem is a túl korai elválasztáshoz köthető.
2018. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nyomogatás az dagasztás. A kölykök az anyacica emlőit dagasztják, aztán ez megmarad egész életükben, pl. ha ölbe veszed, és simogatod, dagasztani fog, ha tetszik neki.

Az hogy egy takaróval csinálja, és szopizza, és ez mindennapos, az úgy, mint előttem írták, a túl korai elválasztáshoz köthető.

2018. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!