Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan találjam meg?

Hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este 10-kor kettő kismacskám kiszökött az ablakon.Az egyiket másnap az utcában megtaláltam,de a másikat azóta nem találom.Valószínüleg egyszerre mentek el és testvérek is.4 hónaposak és nagyon apró méretűek.Már nagyon sokmindent megpróbáltam,hogy megtaláljam.Megjártam az utcánk végén lévő erdőt.Az utcákat.Megkérdeztem az utcában lévőket,hogy nem látták-e.A síneknél is megnéztem, hátha találok tetemet.Adtam fel hirdetést.Kiraktam az alomját és ennivalót is,de sehol sincsen.Fogalmam sincs,hogy még mit csináljak.Nagyon félek,hogy megfagyott vagy megkérdezték.Egyszóval,hogy meghalt.És már lassan két napja nem evett,nem ivott.Szerintetek mit csináljak?

2018. jan. 4. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Plakátolás, facebook


Mondjuk ez lenne az első

2018. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el érdeklődni a közeledben lévő menhelyeken, vigyél róla fotót, és add meg a telefonszámod. Ha szerencséd van neked, és a cicusnak, jó esetben bekerül/került egy menhelyre. Gyepmesteri telepen is érdeklődj.
2018. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Meglett<33
2018. jan. 4. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó! örülök :-)
2018. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!