Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véres nagy sebbel jött haza a...

Véres nagy sebbel jött haza a lábán a cicám. Betadinozom, de elég csúnya szóval dokihoz kéne mielöb vinnem, vagy még ma vagy holnap reggel legkésöb de nincs boxom. Miben vigyem?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 19:50
 1/9 anonim válasza:
79%
Bármilyen doboz megteszi, vágsz rá lyukat, hogy kapjon levegőt, kilásson, de ne tudjon kiférni rajta.
2018. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Esetleg hátizsákba rakd, és magad előtt tartva cipeld. /kis rést hagyj neki)

Vagy karton doboz, esetleg tedd egy erősebb zacskóba (mint a tescos orias zold taska), a tetején legyenek lyukak

2018. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
2018. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Óriás zöld táska? hát okéé...

Szerintem is egy nagyobb lezárható doboz jó lesz, amin lyukak vannak.

Az iskolatáskás megoldás sem rossz, bár még nem láttam hasonlót. Az tuti hogy jobban néz ki mint a doboz, és kényelmesebb is a cicának. Elsősorban (még ha most is hallok róla) ezt ajánlanám inkább.

2018. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért javasoltam,mert ha abba rakja a dobozt,akkor stabilabban megtartja,mint a két keze, mert egy zacsinak jobb a fogása, másrészt felül még mindig jut be a cicának levegő.
2018. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Csak olyanban vidd, aminek a tetejét le tudod zárni, mert különben bárhol kiugorhat ijedtében. Pl. elmegy melletted egy vonat, traktor, bármi. Tehát pl. kartondoboz, átkötve, vagy ilyesmi, és azon kívül legyenek rajta lyukak levegőzéshez. A nagy zöld táska ezért nem jó.

Ha jól értem, felnőtt macskáról beszélünk.

2018. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Felnyomja a tetejét, az kimaradt.
2018. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
jaaaa, hogy a dobozt tegye bele. valamiért úgy fogtam fel hogy a macskát tegye bele abba az óriás zöld táskába :D nem tudtam elképzelni hogyan :D akkor elnézést kérek, félreértettem! így már világosabb:)
2018. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utólag,így visszaolvasva én is írhattam volna érthetőbben, elnézést :D

(Azért csak simán bevásárlótáskába tényleg nem ajánlott tenni a cicát )

2018. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!