Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik webshopból szoktátok...

Melyik webshopból szoktátok rendelni magas energiatartalmú macskatápot és milyet?

Figyelt kérdés
ár/ érték arány fontos lenne

2018. jan. 8. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Zooplus

Most kísérletezgetek a minőségi tápokkal,mi az amit meg is eszik.

Mindig nézem az össuetevőket,pl gabona mentes legyen,mesterséges adalékanyag ,izfokozoktól mentes legyen.

Ezen az oldalon nagy a választék, és vélemények is vannak a termékekről.

Nedves tápból ami bevált,szereti a cicám Bozita:6*360grammost vettem legutóbb 1990ért, több mint egy hónapig elág lesz szerintem.

A száraz tápból elég drágát választottam,

Aplaws 2kg-os 4290ért,idös macskáknak készült fajtát.


Azért váltottam drágább macskakajára,mert allergiás volt a cicám. Elég gyakran el jött kb 8éves korára. Feldagadt a kis szája.

Amióta ilyenekkel etetem,még nem jött elő neki ez a duzzanat. Biztos,ho gy ételallergiája volt.

Azt nem értem azvállatorvos miért nem figyelmeztetett, hogy nem mindegy milyen táppal etetem. Csak beadta neki az injekciot,és annyit mondott,hogy bármire allergiás lehet.


Mellette szoktam nyers húst is adni ha fözök, vagy nyers májat is.


Még azt figyeltem meg,mióta jobb kaját kap,hogy nem sóvárog állandóan a konyhában,nem járkál annyot enni. Naponta vagy kétszer háromszor oda megy és jól lakik.

Mikor szupermarketes tápokat kapott,sokkal gyakrabban járkált ki enni,ás sokkal többet kuncsorgpt. Most meg olyan nyugodt, csak a simogatást kéri állandóan.

2018. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!