Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 éves cica rákos. Veletek...

1 éves cica rákos. Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Lépéből indult, utána áttteket képzett a tüdőn.

Elalatattuk, de az állatorvos se akarta elhinni, hogy ilyen fiatal.

Annyira sajnálom az én drága plüsscicamat. Ivartalanítva volt. Műteni se lehetett volna, mert előrehaladott, de akkor se kínoztuk volna.

Szegény életem.


2018. jan. 10. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény, őszinte részvétem :(
2018. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, és őszinte részvétem. Szegény cicu :(((


Én se hittem volna, hogy ilyen fiatalon ilyen rettenetes dolog történhet egy cicával.


A helyes dolgot tettétek, így már nem szenved, és én elhiszem, hogy valahol, egy nagyon szép égi mezőn futkározik, miközben a drága gazdijára gondol. Szerintem még vigyázni is fog rád, valamilyen módon.

Gyászold meg, add ki magadból, de ne felejtsd, hogy biztos nem akarná, hogy szomorú legyél.

2018. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sajnálom. :( Még én sem találkoztam ilyen esettel, de sajnos bármikor történhet baj. :(
2018. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
:'(
2018. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nagyon sajnálom :(

De amúgy nem meglepő. Ugyanígy van embereknél is. Eddig szerencsére csak egyszer kellett kórházba rokoni látogatásra mennem, de akkor is hoztam a formámat, mert rossz emeleten szálltam ki a liftből. Az érdekesség az volt, ez egy radiológia szárnyban volt, ahol azon a szinten csak gyerekek voltak. Első pillantásra úgy 30-an lehetettek, mind 6 éves kor alatt. Én sajnos nem látogatóként voltak ott...

2018. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha észrevesszük előbb, megmenthették volna. Volt akinel műtötték?

Kicsi kincsem, annyira szenvedhetett. Pedig tegnap még egeret fogott.

2018. jan. 10. 22:44
 7/9 szlory ***** válasza:

Volt már pár találkám rákkal. Undorító. Áttét után gyk. menthetetlen. Viszont csak a végén szokott fájni. Ezért lehet, hogy még egerészett. Nyugi, szerintem még bőven nem szenvedett extrasokat, időben altattátok. Részvétem.


Azért is írok, mert sajnos már nem emlékszem a szerre, de van kifejezetten hasonló helyzetekben szedhető gyógycucc kutya-macska-stb. számára, ami korábban akár segíthetett volna, akár időt nyerhetett volna. Ha eszébe jut valakinek a neve, légyszi írja le ide. Emellett a Béres csepp van macsekoknak is, a miénket sokszor kikupálta - kisebb betegségekből.

2018. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor vettük észre, mikor már nem kapott levegőt, de akkor se erre gondoltam.

Van valamia Béres csepben, mert állandóan vasat nyalt.

2018. jan. 11. 10:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom a cicádat :c
2018. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!