Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Újpesti Mancsok rendelőről információk?

Cicát szeretnék vinni,érdekelnènek vélemények/tapasztalatok a rendelőről. Orvosok,ellátás,várakozási idő,kell-e külön vizsgálati díjat fizetni,kb. mennyi egy kombinált oltás ára. Köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, állatorvos, mancs

jan. 10. 22:18  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem hívj fel telefonon a rendelöt. Én is igy szoktam. Tegnap is teloztam egy helyre oltási árak ügyében. Na oda nem viszem oltatni. 9ezer a leucozis elleni amiben még nincs semmi más. Mindenre kapsz egyböl választ 5p.alatt.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 11. 15:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ, igazából nem csak az oltás ára érdekel, hanem azok vèleménye akik voltak már a rendelőben.

# 2/5Időpont jan. 11. 17:26 Privát üzenet
Csupa jót hallottam a rendelőről.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 11. 19:20 Privát üzenet
Fb-n rajta vannak, nézd meg ott. Én nem pesti vagyok, a honlapjukat szoktam olvasni, meg ide linkelni, nagyon jól össze vannak szedve a kutya-macska egészségügyi problémák, és így néztem meg őket fb-n is.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 12. 18:55 Privát üzenet
Nekem is csupa jó tapasztalatom van Velük. Időpontra tudsz menni, így ha nincs csúszás, akkor nem is nagyon kell várni :) az oltás átlag árban van, és benne van a vizsgálati díj ára.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 10. 11:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kék kereszt rendelőről mi a véleményetek?
Ismeri valaki az újpesti Mancsok Állatorvosi Rendelőt? Mennyire jók, felszereltek, úgy összességében véleményeket, tapasztalatokat várok a rendelőről és az orvosokról.
Információk, vélemények az újpesti "Újpest-vet" állatorvosi rendelőről és az ott dolgozó szakemberekről?
A macskámnak az egyik szeme fénylik, de a másik nem. Mi lehet ez? (Lent további információk. )
Újpest Vet Állatorovosi rendelőről vélemény?
Milyen információk fontosak a macskákról?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!