Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés
Stohl Luca nevű felhasználó kérdése:

Kicsiráztatott buza fűvet /ami cserépben van/ szoba cicáknak adható-e, nem lesz től bajuk?

jan. 11. 16:15  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
igen, a búzában nincs olyan anyag, ami macskáknak ártalmas lenne

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 11. 18:05 Privát üzenet
Én azért maradnék a kifejezetten erre a célra, macskáknak árult magkeveréknél. Nem tudom, honnan volt a magod, de fontos tudni, hogy ne legyen vegyszerrel kezelt vagy ilyesmi.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 11. 18:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom szepennutana nezek

# 3/4Időpont jan. 12. 06:48 Privát üzenet
#2 Honnan tudod, hogy az a műanyag dobozos, kétszáz forintos macskafű sosem látott vegyszert? Egy: nem tudod ellenőrizni, rá sincs írva. Kettő, nem előírás, hogy bio legyen. Amit mi magunknak megveszünk a piacon, az is bármit láthatott. A "bio" is.

Kérdező: Herbáriában vegyél magot, amit csíráztatni lehet, ott azért korrekt, ellenőrzött dolgokat árulnak, és csíráztasd ki, jó buli, és adtál egy ötletet.
Ha jól értem, a kérdésben lévő búzafüvet úgy vetted cserepestül, hát az biztos, hogy búzafű? És ez olyan tescós izé? Mert azt nem adnám oda.
Mert én régebben csíráztattam, és a búzacsírából, ha tovább nő, búzafű lesz. Na az, biztos, hogy az volt.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 12. 19:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A ti (szoba) cicátoknak mi a napi rendje?
Udvar cicából szoba cica?
Miért ilyen rossz a macskám?
Túl hiperaktív "rossz" macskára megoldás?
Hogy tudnám a kiscicám leszoktatni a szobába kakálásról?
2 napra egyedül hagyhatom a cicám? Csütörtök délután indulok el és szombat délután érek vissza. Ez túl sok idő lenne neki?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu