Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés
Unikornispata nevű felhasználó kérdése:

Akiknek van/volt macskájuk, tapasztaltak esetleg olyant, hogy alutasakos/alutálcás kajótól a drágaságnak más lett a széklete? Például hasmenés? Vagy csak kellemetlenebb szagú pukik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, hasmenés, puki

jan. 11. 21:21  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ők is szoktak fingani.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont jan. 11. 21:24 Privát üzenet
Nálam a whiskas meg hasonló minőségű kaják fosatták, de nagyon.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont jan. 11. 21:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves első!Tudom,hogy szoktak,nem vagyok idióta.Érthetően megfogalmaztam,hogy KELLEMETLENEBB szagú MINT MÁSKOR.

# 3/11Időpont jan. 11. 21:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves második,köszi az értelmes hozzászólást.Pont ilyen tapasztalatokra irányult a kérdésem.Megy a zöld :)

# 4/11Időpont jan. 11. 21:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tán első és második ugyanaz a személy? #79%

# 5/11Időpont jan. 11. 21:45 Privát üzenet
Nem

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont jan. 12. 09:36 Privát üzenet

Igen, előfordul.

Ha nedves ételt akarsz etetni vele, akkor érdemes hígra főzött rizsben csirkehúst adni neki. Én sok zöldséggel szoktam csinálni, kakukkfűvel ízesítem, mert azt imádják.

És nem fosnak tőle, sőt ezt hasmenés esetén is javasolják.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont jan. 12. 13:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a tippet :)

# 8/11Időpont jan. 12. 16:29 Privát üzenet

Minden ételtől, táptól változhat lehet más a széklete, szaga, állaga, mennyisége. A hasmenés /székrekedés nyilván egy másik kategória, mint a széklet állaga.

A macskák nem szoktak pukizni. A macskáknál a pukizás attól van, ha láthatóan baja van a kajával, akkor olyan emésztési gond, amivel törődni kell, tehát itt írod, hogy hasmenéses, tehát azt a tápot nem bírja valszeg a gyomra, és nagyon rosszul emészti. Átlag egészséges macskánál a f*gás az agresszió jele.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont jan. 12. 18:53 Privát üzenet

Gondolom macskafüggő, de én nem tapasztaltam ilyesmit sosem. Az olcsó, vacak minőségű nedves kajáktól is ugyanúgy nem volt semmi gondja, mint a jobb minőségű, gabonamentesektől.

Kaki szép, normális.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont jan. 13. 23:40 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan alutasakos macskaeledel amiben csak a szaft van?
Milyen magas energiatartalmú tápot ajánlatok 10 éves, sovány cica etetésére?
Normális, hogy hasmenése van?
Mehet a hasa a macskának a macskatejtől?
A macskám stresszel a kutya miatt, ezért 1 hete már megy a hasa, fogyott is. Dokinál voltunk, tovább lent?
Melyik az a konzerv, vagy alutasakos eledel, amitől talán nem megy a macska hasa?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!