Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiknek van/volt macskájuk,...

Unikornispata kérdése:

Akiknek van/volt macskájuk, tapasztaltak esetleg olyant, hogy alutasakos/alutálcás kajótól a drágaságnak más lett a széklete? Például hasmenés? Vagy csak kellemetlenebb szagú pukik?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ők is szoktak fingani.
2018. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a whiskas meg hasonló minőségű kaják fosatták, de nagyon.
2018. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első!Tudom,hogy szoktak,nem vagyok idióta.Érthetően megfogalmaztam,hogy KELLEMETLENEBB szagú MINT MÁSKOR.
2018. jan. 11. 21:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves második,köszi az értelmes hozzászólást.Pont ilyen tapasztalatokra irányult a kérdésem.Megy a zöld :)
2018. jan. 11. 21:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Tán első és második ugyanaz a személy? #79%
2018. jan. 11. 21:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Igen, előfordul.

Ha nedves ételt akarsz etetni vele, akkor érdemes hígra főzött rizsben csirkehúst adni neki. Én sok zöldséggel szoktam csinálni, kakukkfűvel ízesítem, mert azt imádják.

És nem fosnak tőle, sőt ezt hasmenés esetén is javasolják.

2018. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :)
2018. jan. 12. 16:29
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Minden ételtől, táptól változhat lehet más a széklete, szaga, állaga, mennyisége. A hasmenés /székrekedés nyilván egy másik kategória, mint a széklet állaga.

A macskák nem szoktak pukizni. A macskáknál a pukizás attól van, ha láthatóan baja van a kajával, akkor olyan emésztési gond, amivel törődni kell, tehát itt írod, hogy hasmenéses, tehát azt a tápot nem bírja valszeg a gyomra, és nagyon rosszul emészti. Átlag egészséges macskánál a f*gás az agresszió jele.

2018. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom macskafüggő, de én nem tapasztaltam ilyesmit sosem. Az olcsó, vacak minőségű nedves kajáktól is ugyanúgy nem volt semmi gondja, mint a jobb minőségű, gabonamentesektől.

Kaki szép, normális.

2018. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!