Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Fáj a kiscicám foga Mit adjak neki ami enyhítené neki a fájdalmat?

Van egy 3hónapos cicánk és jön a foga

Mindent rág,adtam neki fagyit az 1óráig jól esett neki most megint fáj neki

Mivel enyhítetem a fájdalmat?

jan. 12. 19:58  Privát üzenet  

A válaszok

Semmivel, a fogzás nem viseli meg annyira, hogy ne tudja elviselni.

Fagyit amúgy sem szabad adni neki.

Ha betegnek látod, akkor más a baja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 12. 20:01 Privát üzenet
Unikornispata nevű felhasználó válasza:

Fagyit ne adj neki!Sok cicónak problémája van a laktózzal,a fogzás miatt eleve gyulladtak lehetnek a belei,nem kell még jobban leterhelni.Furcsa,de ilyenekkor a rágás segít rajtuk-bár az ember babáknál is így van ez.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 12. 20:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak egy kanállal kapott

Radiátor csövet rágta az előbb

# 3/7Időpont jan. 12. 20:12 Privát üzenet
Jó minőségű táp sok víz konzerv és rágcsajáték kell neki .

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jan. 12. 20:14 Privát üzenet

Miből gondolod, hogy fáj neki?

Csak abból, hogy mindent rág, vagy más tünet is van?

Ha csak rág, akkor inkább a viszkető íny a baj, nem fáj az annyira. Akkor van baj, ha étvágytalanná válik.

Állatos boltokban, vagy akár a DM drogériában is lehet kapni olyan rúd formájú cicanasit, ami ilyenkor jól jön!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 12. 20:20 Privát üzenet

Szizálból készült macskajáték is jó lehet. Vigyázz, ne olyannal játsszon, amit szét tud rágni és le tud nyelni. Ugyanakkor az sem jó, ha nagyon kemény.

A szizál egy természetes anyag, még az sem tragédia, ha netán lenyel belőle egy-egy szálat. Sokféle macskajáték készül belőle.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 12. 20:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Biztos csak viszketet neki,mert eszuk rendesen

# 7/7Időpont jan. 12. 21:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Emlodaganat mutete volt a macskamnak. Tudnatok valami gyogyszert/kenocsot amivel enyhiteni lehetne a fajdalmat? Koszonom a valaszokat.
Lábfájásra keresek megoldást ami enyhítené a fájdalmat és segítene abban h könnyebb legyen a mozgás. Többi lent?
Tegnap ráestem a fenekemre, beütöttem a farokcsontomat, és eléggé fáj. A Fastum gél valamennyire enyhítené a fájdalmat?
Dolgit krém vagy Fastum gél enyhitené, nyugtatná a kezemben a fajdalmat?
Hat hetes terhes vagyok es gyulladasba jott a fogam, tudom doki de nem arthat a babanak az a kicsi genyesedes illetve addig tehetnek valamit ami enyhitene a fajdalmat es nem art a babanak?
7 hetes babám, nehezen kakál és erőlködik, mi enyhítené a fájdalmát? Kap tápszert is, ettől lehet?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!