Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor kezdődik meg a bolha...

Mikor kezdődik meg a bolha irtas miutan felraktuk a nyakorvet?

Figyelt kérdés
Ugyertem hogy tegnap vettem neki nyakorvet ahogy haza ertem fel is raktam neki. A nyakorv a hatását mikor kezdi meg? Konkretabban mikor kezdi irtani a bolhakat a cicarol? Bocsanat a fogalmazasert nem tudom pontosan hogy erthetoen hogy irjam ki a kerdest. De kerlek szepen ertsetek ra.:) elore koszonom a valaszokat.
2018. jan. 13. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy bolhás a cicád és a nykörvtől azt várod, hogy az majd kiirtja róla a bolhákat?

Ha igen, akkor ki kell ábrándítsalak. A meglévő bolháknak lehet, hogy kellemetlen, de nem hoz végleges megoldást.

A bolhanyakörvet megelőzésre szokták használni. Felteszed a nyakörvet és az talán távoltartja a bolhákat. De ha a kijárós cica olyan helyen jár, ahol nagyon sok bolha van, ez sem jelent 100%-os megoldást.

Egyébként 1-2 nap múlva már kifejti a hatását, szóval nagyon rövid idő múlva már jelent bizonyos védelmet.

2018. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 napon belül nagy részét kiirtja.3 nap alatt teljesen. Ezt használom, vagy közben Fyprist spot- ont. Ez utőbbit 3 Havonta kb.
2018. jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy kifizetted a pénztárnál azonnal működésbe lép, és 3 méteres körzetben írtja a bolhát a nyakörv. Nem is kell feltenni a macskára, elég megmutatni neki.
2018. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!