Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicám vagy csak...

Beteg a cicám vagy csak depressziós?! SEGÍTSÉG AGGÓDOM ÉRTE!

Figyelt kérdés
Van hátul neki egy folt ahonnan hiányzik a szőr, de nincs ott seb és nem gyógyul(egyébként kinti cica) és az utóbbi napokban(1-2hete)olyyan furcsán ül mindig,először azthittük fázik de biztos nem......És mindenhol leül nem is tudom elmondani hogy hogy ......valahogy így összehúzza magát.......Van négy darab 5 hetes kiscicája és olyan szokatlanul viselkedik.....Nem jön ide nyávogni az utóbbi héten nem csavargott,nem jön utánunk és néha külön megy a piciktől és mindig olyan üveges tekintettel néz és nem látom rajta hogy boldog lenne......Jah és nagyon sokat iszik, de enni kevesebbet mint szokott, és nem olyan mozgékony mint eddig.A kiscicák miatt,a rossz idő miatt vagy beteg?Ha beteg mi lehet a baja?Az súlyos-e?Ha pedig más akkor mit tudok vele csinálni?
2010. jún. 5. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elvinném orvoshoz. Sajnos nem tudom mi baja lehet, próbálj a tünetekre rákeresni neten. De mielőbb orvos.
2010. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy beteg, vagy legyengült az immunrendszere. Sőt, lehet hogy ez van. Én ajánlom, hogy idd el orvoshoz, vagy ha mégsem, akkor adj neki cica vitamintablettát. Vagy ami még ennél is jobb: Immunovet (vitaminpor) amit a kajájukba kell belekeverni vagy tejjel összekeverve beadni.

Állatpatikában lehet kapni.

De a legjobb ha az állatorvosnak megmutatod, ő is adhat neki étvágynövesztő vitaminokat, mert ha ezt így hagyod, akkor le is épülhet.

2010. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja a folt is lehet gombásfetőzés. Azt is kezelni kell! Valószínűleg immunrendszere van leépülve a szoptatástól.
2010. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát ez a bíztatóbb eset........Majd elvisszük.....
2010. jún. 5. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy igazam van(de ne röhögj ki),hogy tudja mit kell tennie a gyógyuláshoz.Azért ihat sokat.De azért vidd orvoshoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nevettelek ki mert azért a macska szerintem elég okos állat,szóval.....például a sebét is meggyógyítja!Sőt!Nekünk még a kullancsot is kiszedte saját magából!!!!De azért elviszem....
2010. jún. 5. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetertek a 12.55-os valaszoloval.

Es szerintem vidd orvoshoz, amint lehet.

2010. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te írtad a kullancsos hozzászólást? Az előbb olvastam, válaszolni akartam, de nem voltam bejelentkezve.

Én arra tippelek, hogy a szoptatással lehet összefüggésben, kutyák esetében hallottam már arról, hogy Calcium hiány miatt rosszul vannak (görcs, szapora légzés, stb.) Orvos ad ilyenkor Calcium injekciót, de ha van otthon Calcium Sandoz pezsgőtabletta, megpróbálhatsz itatni vele. Amúgy szoptatási tetánia a betegség neve.

2010. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sok ivás komoly betegségeket jelezhet, én már vinném is az orvoshoz.
2010. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen én írtam a kullancsosat mert eszembe jutott hogy ez is fontos lehet,és azóta nagyon sovány:( köszi remélem télleg csak az a szoptatási akármi az mert az még nem olyan gázos....ugye?
2010. jún. 7. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!