Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az altató miatt lehet ez?

Az altató miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap délután orvosnál voltam a macskával, kapott szurit meg gyógyszert, most kezd ébredezni az altatásból és nagyon sűrűn kapkodja a levegőt és kicsit remegnek a lábai. Ez lehet az altatás miatt? vagy mi lehet?
2018. jan. 15. 02:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt ilyen altatás után. Nem fázik?
2018. jan. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, mert a szoba is meleg, és be is takargattam. Ha járni próbál olyan mint ha részeg lenne. Ez még lehet az altató hatása ugye?
2018. jan. 15. 06:22
 3/8 anonim ***** válasza:
igen,az altató miatt, de ha nem múlik vidd vissza orvoshoz.
2018. jan. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most már jobban van?
2018. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos elment
2018. jan. 17. 06:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Részvétem, nagyon sajnálom a cicát. Esetleg leírod, mi történt? (Ha nem nagyon fájdalmas.) Hátha jól jön valakinek a tapasztalat.

Az altatásba halt bele, vagy abba, ami miatt műtötték?

2018. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy történt, hogy egyik este hazajött( 11 és fél éve lejárt a tömbházból az első emeletről ) nem volt semmi gond, lefeküdt aludni, de éjszaka már felébredt és hányt. Gondoltuk, volt már ilyen nem lesz gond. Aznap már elég kába volt és nem is evett, így hát elvittük ügyeletre, ahol a doki megvizsgálta és azt mondta hogy nincs mérgezés, semmi komoly. Adott neki altatót és antibiotikumot és azt mondta hogy mikor majd felébred már rendben is lesz. Hát mikor felébredt, ugyanúgy kóválygott, akkor már habosat hányt és remegett. Felhívtunk egy másik dokit, ő azt mondta hogy vigyük azonnal, de sajnos közben feladta a küzdelmet. Én biztos vagyok abban, hogy mérgezés volt. Az első doki még vért sem vett tőle egyébként. Belenézett a szájába, adott két szurit és annyi.Ja és még annyi, hogy az se tűnt fel neki hogy nagyon szaporán vette a levegőt. Fél éves korában mentettem meg az utcán és egészen eddig gyönyörű élete volt. Szóval a tanúlság az hogy nem biztos hogy minden szavát el kell hinni egy állatorvosnak de a legkisebb gyanú eseténél is vinni kell nehogy késő legyen! Köszönöm az együttérzést!!
2018. jan. 17. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Sajnos valóban nem minden állatorvos egyformán gondos. Nagyon nagyok a különbségek.

Azt sem nagyon értem, miért adott neki altatót. Az altatásnak eleve van egy kockázata, ráadásul így nem is tudhattad, hogy a tüneteket az okozza, vagy az alap probléma.

De az a fontos, hogy szép élete volt, és a végén sem szenvedett azért sokáig. Te megtettél mindent.

2018. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!