Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy a cica...

Mit csináljak hogy a cica legyen "szobatiszta "? milyen fajtát vegyek lakásba?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fajtafüggő. Általában elegendő neki megmutatni az almot, esetleg beletenni, a mancsával megkapargatni, és azt fogja használni.
2018. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A macskák általában ösztönösen szobatiszták lesznek, még felnőtt korukban is. Csak rá kell tenni az alomra, esetleg kapargatni egy kicsit a lábával, és tudni fogja, mire való. A tenyésztőtől vásárolt macska már eleve alomra van szoktatva. Az ivaros macskák persze jelölnek, de ez nem függ össze a szobatisztasággal. Lakásban bármilyen fajta tartható, egyedül az okozhat gondot, ha egy kinti léthez szokott felnőtt macska kerül lakásba.
2018. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én mentettem már fiatal kis macskákat, az udvaron bóklásznak, de csak két percre beengeded őket a házba már ülnek az alomba a dolgukat végezni.
2018. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alomba végzik a dolgukat, csak meg kell mutatni nekik, hogy hol van.

Sima házimacska is tökéletesen megfelel lakásba.

Ivartalanítani kell féléves kor körül.

2018. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez nem fajtától függ.:)
2018. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!