Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan hizlaljam a macskát?

Hogyan hizlaljam a macskát?

Figyelt kérdés

Van egy kb 4 hónapos cicám. És elég soványka...

Brit száraz (ritkán alutasakost) macskatápot kap.


2018. jan. 19. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Váltogasd a tápokat, tapasztald ki, hogy melyiket szereti legjobban. Nem minden cica szereti ugyanazt a kaját.
2018. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Féreghajtót kapott?
2018. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen,persze.

Még a tenyésztőnél...

2018. jan. 19. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen eszik és egyébként egészséges akkor lehet, hogy csak ilyen alkat.
2018. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hócipős Macska... hát igen de szeretném ha dundibb lenne
2018. jan. 19. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Szép fajta, eddig még nem hallottam róla. :)
2018. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát megis éri az árat :)))

Egy igazi csoda , azok az óriás kék szemmek amelyekkel reggel rám nézz...

2018. jan. 19. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű kölyöktápot kap és egészséges, akkor ne próbáld hizlalni. Ebben a korban már kezd nyurgulni, természetes, hogy soványabbnak látszik. Ha felnő, úgyis gömbölyűbb lesz, de azért az nem cél, hogy túlsúlyos legyen.
2018. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, ezek szerint minden oké veletek :). A fiatal macskák még nyurgábbak. Szerintem ne hizlald. Ha akarsz tápot váltani, akkor keresd meg azt a tápot, amit szívesen eszik, meg jól is lakik vele, meg jól is néz ki tőle. Ha ezzel nem vagy elégedett. De nem régen van nálad, és szerintem ezzel még várhatsz egy kicsit. A növekedéstől is függ, a kamaszgyerekek is sokszor nagyon magasak és vékonyak, mert előbb hosszra nőnek, csak utána szélességre. Ha meghízna akkor meg az lenne a baj, hogyan fogyaszd le, és nem is egészséges túl korán meghízni :). Az enyém a Royaltól hízott meg, nem mindig azt ette. Nem vagyok elégedett a táppal sem, sem azzal, hogy meghízott. Normálisan még az összetevőket sem sorolják fel benne, úgyhogy nem ajánlom. Ami nekem tetszett, az pl. a GranataPet, meg a Purizon. Ha egyáltalán akarsz vagy kell váltani.
2018. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!