Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha allergiás vagyok a macskasz...

Ha allergiás vagyok a macskaszőrre, akkor csak fajta tiszta macskám lehet?

Figyelt kérdés
Szeretnék macskát, de allergiás vagyok a szőrére. A legtöbb fajta tiszta macska hipoallergén úgy tudom, azok nem váltanak ki allergiás reakciót. Milyen fajtákat ajánlotok?
2010. jún. 5. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha allergiás vagy a macskaszőrre akkor mindegyik macska szőrére allergiás vagy. Akár vegyes keverék, akár fajtatiszta.
2010. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Rosszul tudod, macskaszőr az macskaszőr.
2010. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ekkora hülyeséget rég hallottam. :-D

Hipoallérgén fajtatiszta macska szőr. :-D


(bocsi)

2010. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
tök minegy hogy fajtatiszta vagy fajtiszta cicát veszel vagy nagyon korcsot akkor is alergiás leszel rájuk:)de van egy cica aminek nincs szöre,most per pillanat nem jut eszembe a neve valami szinxf bocsi de valami ilyesmi neve van csak nem tudom pontosan:)
2010. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Sokan még a szfinx-re is allergiásak, mert a hámrétege is tartalmaz sokak számára allergén anyagot.
2010. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hipoallergén = allergiát nem okozó macska
2010. jún. 5. 17:30
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
NINCSEN ALERGIÁT NEM OKOZO MACSEK!!!!!!!!!!!..ha alergiás vagy ne vegyél cicát!(ezt nem bántásból írtam)de minden cicának egyértelműen szöre van az most tőkre mind 1 hogy fajtatiszta vagy nem akkor is van szöre tán még a szfinx cicának is vannak apró pihökéji
2010. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

A hipoallergén macska esetében nem a szőr a lényeg... A hipoallergén cica nyálából hiányzik egy fehérje, ami sok ember esetében allergiát okoz. Ám a szőr minden cica esetében ugyanolyan.

Ám van egy cica, melynek nics szőre, ez a szfinx.

2010. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
én is allergiás vagyok a macska szőrre de mégis van egy 6 hetes kiscicám panelbe xD attól függ milyen erős az allergiád. a lényeg ha veszel ne nagyon vidd a szobádba és szellőztess többet!
2010. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Attól még hogy fajtiszta macska, ugyanúgy allegizál.

Kivétel a szibériai macska:

[link]

2010. jún. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!