Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska ott marad ahova...

A macska ott marad ahova fialt? (lent)

Figyelt kérdés
A macskám a szekrénybe fialt kitettem az udvarra és a kisciccákal a szájaban ált az ajtó előtt a kiscicák már nagyon nyávogtak ezért engedtem be őket
2010. jún. 5. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

ilyet nem szabad csinálni!!!!!!

nem szabad zavarni a helyet ahol vannak!

az anyacica hamarosan valószínűleg úgyis átköltözteti az almot (mivel benne van az ösztön hogy új tiszta helyet kell találnia mert a ragadozók felfedezhetik az alom szagát)

2010. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha ki veszitek akkor nem marad ott de lehetséges hogy vissza viszi de pl az én cilám a ágy mögé szült de csináltunk neki nagyon jó kis vackot és oda be tettük a kicsiket és ott hagyta öket természetesen csak kesztyüvel nyúljatok a kicsikhez!!!!!!!!!!!:)
2010. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
te képes voltál ki ba.szni a kicsiket az udvarra?még jó hogy vissza viszi öket:(...tudom már be engedted a kicsikéivel de ilyet nem szabad,meg is fázhatak volna vagy meg ölhete volna egy kandúr cica:(..jól tetted hogy vissza be engedted öket a lakásba:)legelább csak még párhetesek nem lesznek:)
2010. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
De egy k*rva kedves vagy, Nem SZABAD!!!! a cica mamát nem szabad ki dobni az udvarra, a kiscicákat pedig benn a lakásban, h*lye emberek csinálnak ilyet, szégyeld magad -.-
2010. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az ember ott marad ahova Szült? (lent)


A gazdim a szekrénybe szült kitettem az udvarra és a kisbébiket a kezében tartotta az ajtó elött, a kisbébik Sírtak nagyon, ezért engedtem be öket


De csak azért irtam ezt mert te egy undorító ember vagy te :D

2010. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ku rva anyatokat nem is tudjatok mien nalunk az udvar ba sszatok meg anyatok pofaztok itt hogy sz opnatok le
2010. júl. 21. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Válaszra sem vagy méltó! ILyen Udvariatlan Mocskos Pofájú embert még nem láttam! Szégyelje magát!
2010. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te .... Dehogy is,csinálj nekik egy vackot a lakásban,meg minden.******************
2010. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na neked aztán szép a szókincsed Gratulálok *taps taps*!!! Volt neked szívd kitenni azokat a pici cicákat? Nem érdekel milyen az udvarotok, mert a kandúrok úgyis megtalálták volna őket!!! Szerencse, hogy visszaengedted őket, csinálj nekik egy vackot, max. egy sarokban ahová úgysem mentek..
2010. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!