Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ö fajtiszta?

Szerintetek ö fajtiszta?

Figyelt kérdés

Ő fajtiszta Snowshoe cat?

[link]

(Tenyésztők oldalán nézetek képeket)


2018. jan. 20. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Fajtiszta mert nincs benne félig szamár. Mert ugye faj=ló, kecske, macska, szamár, a fajta=hócipős macska, sziámi macska, angol bulldog stb.

Az hogy fajtatiszta-e csak azon múlik hogy hoztál-e hozzá törzskönyvet. Ha nem akkor nincs kérdés, bármit rá lehet mondani, mert nem tekinthető fajtatisztának. Minek vetted meg ha még ezzel se vagy tisztába és ennyire kételkedsz? Ez még inkább azt igazolja hogy nincs törzskönyve és megvetted jófogáson 30ezerért, pedig előtte mennyit kérdezgettél itt a fajtáról és rágtad a fülünket aztán csak megcsináltad a hülyeséget.


Senki nem fogja megmondani neked kép alapján hogy fajtatiszta-e, mert nem azon múlik hasonlíthat akármennyire is.

2018. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem,nemrég láttam itt egy Snowshoe-rol kérdést és gondoltam én is felteszek egyet :)/
2018. jan. 20. 12:26
 3/7 A kérdező kommentje:
És igen törzskönyves...csak kíváncsi voltam a véleményetekre ,AdriaSnow tenyésztőtől van :)
2018. jan. 20. 12:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet nem ugy kellet volna felraknom hogy fajtiszta-e
2018. jan. 20. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van törzskönyve, származási lapja, lattad a szüliét is, akkor igen, fajtatiszta.
2018. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen azok megvannak. A szüleit csak képen láttam, de bízok ebben a tenyésztőben
2018. jan. 20. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van törzskönyve, akkor fajtatiszta. :) Írtad hogy van neki, akkor nem értem miért tetted fel a kérdést. :D Biztos akartál benne lenni?
2018. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!