Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lassult le a macska?

Miért lassult le a macska?

Figyelt kérdés

Ma este az utcán láttam egy macskát. Amikor közelebb értem hozzá, lassan elindult. De olyan lassan, mintha szó szerint lassítva játszanák vissza videóról. És így ment egy darabig. Ez mitől lehet? Egy másik macskát is láttam a közelben, esetleg párzás miatt fáradhatott le?

Furcsa volt ez a lassított felvétel mozgás. Ha fáradt is, szerintem arrébb megy egy kicsit és újra leül, de hogy így lassítva menjen folyamatosan... ilyet még nem láttam.


2018. jan. 20. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lelapulva ment?
2018. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem lelapulva. Sőt, inkább mintha talán jobban "kihúzta" volna magát.

Ha fél, akkor eliszkol, ha meg fáradt, leül. Ezért nem értem.

És nem két lépést tett így, hanem így ment sokáig.

2018. jan. 20. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Merül benne az elem..😃
2018. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. Szerintem akkumulátoros. De jól megfogtad a lényeget, tényleg olyan volt az egész, ezért is lepődtem meg.

Még valami betegség miatt lehet esetleg. De akkor is inkább megy egy kicsit, aztán leül, nem értem.

Picit mintha kövérnek tűnt volna a macsek, a szőre állhatott fel.

2018. jan. 21. 00:37
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hogy valami betegsége van ami kívülről nem látszik,esetleg kináld meg egy kávéval hátha attól felpörög...3#-as voltam
2018. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5. Éjjel inkább hagyom aludni szegényt. Esetleg vadászni, már ha tud így. De ha kávé, neki csakis tejeskávé, sok tejjel.


Nem úgy volt lassú, hogy a lábát arrébb rakta, majd a másikat is később, hanem lassan emelte fel és rakta arrébb. Mint a lassított felvételen. Na, eddig is érthető volt, de most már tutira még inkább az. :D

2018. jan. 21. 01:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Arrafelé szoktak párzani a macskák, néha lehet hallani, nem messze tőlünk. Tuti ezzel függhet össze a lelassulása. De még eddig ilyet nem láttam.
2018. jan. 31. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!