Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van erre megoldás, vagy ki...

Van erre megoldás, vagy ki kell dobnom?

Figyelt kérdés
2 éves kandúr cica. Szépen kakil az alomba is, de mellé még a gyerek szobájába is. Eddig felszedegettem, de most talált valami olyan helyet ahol egyszerűen nem találom meg. Ez egészségtelen, buzolog a gyerekszoba. Most mérgemben kicsaptam az udvarra. Szidás nem hatja meg...
2018. jan. 22. 19:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
Ajándékozd el, sürgősen.
2018. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Nincs rossz cica, csak rossz gazdi.
2018. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tehát természetes hogy teleszarja a szobákat? Nincs megoldás?
2018. jan. 22. 19:43
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen szagtalanítani kell a helyet, amíg érzi hogy ott az ürülék vagy vizelet szaga azt azonosítja wcként.

Kezdő lépésként miért nem zárod ki a gyerekszobából? Második lépésként lehet hogy az alomtálca tartalma nincs elég sűrűn cserélve, nincs elég alom vagy rossz helyen van, ugyanis ha úgy érzik nincs megfelelő helyen az alomtálca hajlamosak mellé járni.

2018. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
21%

"Tehát természetes hogy teleszarja a szobákat?"


Hát igen, a cica kakil. Mit csináljon, tartsa vissza? Ja, hogy rá kellett volna idejében szoktatni az alomra!?

2018. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4es a hasznos választ. 3 hónapos volt amikor befogadtam (kóbor cica) Elejétől fogva ott az alom, rendszeresen jár is oda. Most sajnos a szgatalanitas nem valósulhat meg hiszen nem jövök rá hova kakil... :(
2018. jan. 22. 19:48
 7/24 A kérdező kommentje:
5os, szerintem nem nagy munka megtanulni, hogyan kell szöveget értelmezni. Ülj neki, hátha menni fog :-)
2018. jan. 22. 19:49
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

Nem nagy munka megtanítani egy cicát alomba kakilni. De azért te ne fogj neki még egyszer, mert másodszorra sem fog menni.


Ugyanis ha néha az alomba jár, néha meg nem, akkor nem sikerült megtanítani. Ez akkor legfeljebb csak félsiker. A félsiker meg lófusz, az félig sikeres embereknek való.

2018. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
4%

Mondjuk tényleg nem kell beengedni a gyerek szobájába addig, míg ez a helyzet. Ráadásul az sem mindegy, mekkora a kisgyerek.

A megoldást nem tudom, mert nem vagyok macskás, kutyás vagyok.

2018. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8as, nemtom... Szerinted ezek a válaszok hasznosak nekem?

:D

2018. jan. 22. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!