Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Amikor elkezdem simogatni a...

Amikor elkezdem simogatni a macskámat akkor elkezd búgni nem tudom mi baja lehet új macskám? Köszönöm a segítséget

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Haha, nagyon vicces. Ha esetleg komoly lenne a kérdés: dorombol, azt jelenti jól érzi magát.
2018. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simogatod, melege lesz és bekapcsolja a légkondit. Szívesen.
2018. jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vörös és nagy, akkor a traktort simogatod
2018. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak hárommilliószor sütötték ezt el előtted.
2018. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Tüdőérszűkület?! ÁLLATORVOS, amennyiben kinti hidegről érkezik be a fűtött lakásba!!!
2018. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as: ezen a beszólásodon szakadok a röhögéstől már vagy 5 perce :D . Kollégáim nem tudják, mi bajom.
2018. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem morog? :D Az egyik cicánk utálja, amikor felvesszük az ölünkbe és olyankor mindig elkezd morogni. Mondjuk szerintem inkább arra hasonlít a hangja olyankor, mintha dúdolgatna xD De végül is kicsit olyan búgós is lehet, plusz nem minden cica ugyanolyan :D Szóval én arra gondolnék, lehet, nem szereti a cicád, amikor egy bizonyos ponton simogatod pl. és emiatt morog. Vagy lehet, a tüdejével van valami probléma, egyik barátnőm cicája elkapott kb 2 éve valami súlyos betegséget, amibe majdnem belehalt, de végül sikerült megmenteni, viszont azóta ő is ilyen fura, kicsit búgásszerű hangot ad ki, amikor pl. dorombolni akar :/
2018. jan. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!