Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak az én macskám kéreti...

Csak az én macskám kéreti magát mielőtt felvehetem?

Figyelt kérdés
Mostanra már rituálévá vált a következő: előhívom a macskát ő előjön és 10 cm is körzetemben sündörög de mikor nyúlnék érte hogy felvegyem akkor arrébb ugrik pont kartávolságon túlra és elkezd vezetni a táljához (megjegyzem mindig van benne kaja mikor oda érünk) ott már gond nélkül felvehetem és egyből elkezd dorombolni tehát nem hiszem hogy ellenére lenne ,de akkor miért csinálja ezt?

2018. jan. 24. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy tudd, hogy csak akkor simogathatod, ha továbbra is adsz neki enni :D

Nem tudom. Nálunk magától jön és ugrik az ölünkbe, dörgölőzik a lábunkhoz. És kiköveteli a simogatást :)

2018. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha a tal közepeben latszik a tal alja, az azt jelenti, hogy üres! Razd össze vagy piszkald meg es varazslatos modon ujra telinek fogja ertelmezni.
2018. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiszámíthatatlanok . Vendég érkezésekor Gömböc oda hempereg párat a lábaik elé majd a mellső mancsával átfogja a vádlijukat és nyomja fúrja a fejét dorombolva és fel les hogy mi a pálya ...
2018. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A miénk is csinálja ezt! Valamiért a konyhában szeret enyelegni. :)
2018. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy van vele,hogy,ha már úgyis szeretgetni akarod,akkor megtehetnéd úgyis,hogy adsz neki valami finomat.
2018. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!