Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lesz jól a cicám?

Mikor lesz jól a cicám?

Figyelt kérdés

Ma 11 óra 30 perckor elaltatták a 15 éves cicámat, fogkő leszedése miatt. Muszáj volt ezt meglépni, mert begyulladt az ínye, nem evett, fájdalmai voltak.

Soha nem volt beteg a 15 év alatt, a laborleletei jók voltak.

Az altatásból felébredt, de este 6-kor még nem tudott talpra állni. Felhívtam a doktornőt, szerinte ez belefér.

Most este fél 9 van, a macska nem tud menni, jobbra-balra borul.

Vizet sem lehet neki így adni, de nem is kívánja.

Normális dolog ez 9 órával az altatás után?

Most péntek van és mi TÉNYLEG falun élünk, 60 km-re Budapesttől, ahova esetleg holnap el lehetne vinni.

Hálás lennék, ha olyan válaszoló is írna, akinek ilyenben már volt része, mert kutyáim-macskáim voltak már műtve számtalanszor, de ilyet még nem tapasztaltam.



2018. jan. 26. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A héten ivartalanították a cicám, fél tizenegykor altatták. Nekem a dokinő azt mondta hogy 1-2 óra mire ébred de macskafüggő. Ahhoz képest délután 4-5 felé kezdett reagálni, hat körül indult meg először de úgy hogy kimászott a kosárból és elvágódott, teljesen nem volt magánál mintha aludt volna. Utána megint kicsit észhez tért, megint aludt egyet és így ment 1-2 órát, majd elkezdett tántorogva járkálni, megpihent de akkor már nem aludt. Éjfél körül volt már úgy ura mindennek, úgyhogy teljesen normális, nincs szükség az aggodalomra, de mivel a te cicád lassan matuzsálem azért jobban figyelj rá, az enyém még nem múlt egy éves.

Jobbulást neki! :)

2018. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik cicára másképpen hat az altató. Az egyik 1-2 óra múlva már rendben van, a másiknak meg eltart egy napig, hogy kimenjen a hatása. Ez embereknél is így van.

Gondolom egy ennyi idős cica szervezete nem rgenerálódik olyan könnyen, mint egy fiatalabbé. Ha az orvos szerint rendben van, akkor ne aggódj.

Semmiképp ne adj neki inni, amíg nincs teljesen magánál, mert félrenyelhet. Azért figyeld folyamatosan.

2018. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy cicánk, aki mellett virrasztani kellett szó szerint altatás után. Délután műtötték, majdnem reggelig ültem vele a szobában. Nála majd'egy nap volt, mire rendbejött az altatásból
2018. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megnyugtattatok!

Tényleg sikerült!:)

Itthon vagyok egyedül a cicával és kezdtem pánikolni.

Most alszik, de egy virrasztás nekem is kilátásban van.

Nem probléma, csak jöjjön rendbe!

2018. jan. 26. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél éves cicám is nehezen viselte, egy nap is kellett mire rendbejött, pedig egészséges, pörgős cica.
2018. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól van a cica?
2018. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ismételten köszönöm szépen mindnyájatoknak, a cicám nagyon jól van.:)

Valójában valamikor éjszaka közepén tudott csak lábra állni és nem is inni, hanem enni akart.

Azóta kivirult, eszik és JÁTSZIK a kis öreg.:)

2018. febr. 3. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!