Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal?

Mit csináljak a macskámmal?

Figyelt kérdés
A macskám már vagy 2 hónapja meg van fázva,én azt hittem hogy magától elmúlik,mert volt már megfázva,és akkor 2-3 héten belül meggyógyult.De most valamiért nem gyógyul egyáltalán,folyamatosan prüszköl és köhög.Arra gondoltam hogy elkéne vinni állatorvoshoz,de a szüleim nem engedik,mert túl drága.Mit tegyek?
2008. okt. 27. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy kis félretett pénzed? Mindenképpen el kellene vinni orvoshoz.
2008. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Kérj kölcsön akkor a szüleidtől és megadod a zsebpénzedből. Egyébként idős cicáknál szokott ilyen lenni, hogy nem gyógyul, vagy sokszor visszaesik.
2008. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadó vagyok. Ha rendes az orvos, akkor még részletben is kifizetheted. Mondhatnád, hogy diák vagy, nincs pénzed, de gyűjtögetsz, s ígéred, hogy megadod!
2008. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát először is köszi a gyors válaszokat.Idáig még nem is jutott eszembe,az hogy kölcsön is kérhetnék a szüleimtől,ez jó ötlet.Asszem beszélek a szüleimmel,hátha belemennek.
2008. okt. 27. 08:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük igen. :) Szurkolok!


Az első válaszadó

2008. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá! Majd írj,hogy hogy sikerült!
2008. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem akaro hülyeséget írni,de pár hónapja köhögött a kutyám,és slejm is jött neki fel.felhívtam a dokit,hogy mikor vihetem,erre ő azt mondta,hogy adjak neki acc port.yorkim van,ugye ő is kistermetű,neki egy negyedet szórtam a kajájára,és 3-4napig napi egyszer adtam neki,és rendbejött.de ez csak egy tipp,ami nemtudom macsekoknál segít e.
2008. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!