Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más is szokott a macskájához...

Más is szokott a macskájához beszélni?

Figyelt kérdés
Gyakran azon kapom magam, hogy a cicámhoz beszélek egész mondatokban. Tudom hogy nem érti, de én úgy tekintek rá mintha a barátom lenne. Mással is előfordult már hasonló?
2018. febr. 1. 11:45
1 2
 1/13 Alain Delon ***** válasza:
100%
Az ember még magában is magyaráz, ha tesz-vesz. Ha van egy állat, legalább van "kinek mondani".
2018. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj Bem vagy egyedül😊😁

Én is szoktam az állataimhoz beszélni. Vannak akik hülyének néznek, de szerintem nincs ezzel semmi gond. Ettől még nem vagyok antiszociális aki csak a 820 háziállatával tudja magát megértetni.😂

Szóval nyugi szerintem normális!

(Vagy nem és mi vagyunk rosszul összerakva😂)

2018. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az első sorban "nem"-et akartam írni csak a billentyűzet kijavította.
2018. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a növényeimhez is szoktam. ☺ Ez teljesen normális. ☺
2018. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Természetesen. De az enyém, ha kérdezek valamit, mindig nyávogással válaszol is rá :D

De igyekszem cicául is kommunikálni vele, pl az orrommal "odadörgölőzni" a kis pofijához, lassan pislogni egyet a szemébe nézvén.

2018. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy szoktam, szerintem aki kicsit is szereti őket, az beszél hozzájuk.Sok mindent megértenek ismétlődő szavakat, amit nem értenek, annak is a hangsúlyból, stb.sejtik mit akarunk.Testbeszédünkből is értenek dolgokat.

A kisbabákhoz is folyton beszélünk már születésüktől fogva, pedig ekkor még ők sem értik.

2018. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szoktam beszélni hozzájuk. :) Általában akkor, ha idejönnek és mellémfekszenek vagy bújnak, vagy ha felveszem őket. A kicsihez akkor is, amikor megyünk állatorvoshoz és a hordozóban van, mert olyankor nekiáll hisztizni (a nagy teljesen nyugodtan elvan a hordozóban).

Néha még énekelni is szoktam nekik, mindkettőnek van saját kis dala is. :3

2018. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, szoktam.
2018. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én apám mikor a cicámmal beszéltem, fogta magát és lement az orvoshoz, hogy írjanak beutalót, mert megbolondult a lánya. Komoly történet.
2018. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is szoktam, két macskám is van!:) F
2018. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!