Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legolcsóbb, de...

Melyik a legolcsóbb, de minimum prémium minőségű, legjobb ár/érték arányú macskatáp?

Figyelt kérdés
Kiszerelést és rendelési helyet is írjatok,ha kérhetem.

2018. febr. 1. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb ár-érték arányú, de szuperprémium száraztáp a Fressnapf saját márkás tápja, a Real Nature Wilderness. Én halassal etetek, mert a nagy csirkeallergiás. 70% husi, csak hal, gabonamentes, 7 kg 11 ezer Ft, tehát ~ 1570 Ft/kg. Sokáig elég, minőségi, a cicák szeretik, makkegészségesek, a szőrük szép, kaki rendben, aktívak, energikusak (és természetesen bűn rosszak).
2018. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Porta21-et ajánlom. Magas hústartalom, gabonamentes, jó minőségű táp, szép összetevőkkel, vállalható áron.

Esetleg még a Matisse is szóba jöhet, jó táp, bár alacsonyabb a hústartalma.

Korábban Acana és Orijen volt nálunk terítéken, de azóta még drágábbak lettek, viszont a Porta21 jó alternatívának bizonyult. A Granata Pet tápokat is szeretik, de az kicsit drágább.


[link]


[link]


[link]

2018. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Legjobb márka a piacon az Orijen és talán a legdrágább is.

Ebből a 17 kilós 40 000 Ft.

Viszont, ha kiszámolod, akkor ez 1 macskának minimum 9 hónapig elég. Úgyhogy ez is olcsóbb 1 hónapra mint 5 ezer forint... Szerintem ennyinek minden macskatartónak bele kéne férnie.


De ha szegény vagy, akkor a másik véglet a Brit Prémium.

Ebből a 8 kg. az 6 ezer forint.

De ez minőségben szerintem az a kategória ami még éppen, hogy vállalható.

De az ár/érték aránya az végülis nagyon jó, s egy friskiesnél azért végtelenszer jobb.


Én mindkettőhöz a petissimot ajánlom, mert nekek eddüg onnan mindig időben hozták.

2018. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
3. Vagyok. A kettő között ár/érték arányban a Brit Care és a Leonardo tápokat ajánlom...
2018. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!