Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskafürdetés közben megkarol...

Macskafürdetés közben megkarolta a macskám az egyik főeremet. Nagyon bedagadt, menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj és vérzett is, nem sok évvel ezelőtt kaptam Tetanus oltast.

2018. febr. 3. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fő eredet is felsértette (tehát ömlött a vér?) vagy csak felette a bőrt és az vérzett? Engem gyakran karmoltak meg a macskák az alkaromon ugye a "fő erek" fölött, de magát az eret sose karmolták át, így hiába vérzett és csúnya karmolás volt, fájt és dagadt sosem volt semmi baj. Simán csak betadine-al lefertőtlenítettem és annyi, nem lett semmi bajom.
2018. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagy lila folt van körbe? (Mint mikor elrontják a vérvételt?). Akkor csak borogasd hideg vizes ruhával. Holnap még lila lesz, aztán lassan zöld, és elmúlik.

A bőr vérzett? Vagy ömlött a véred? (Artériás vérzéssel szerintem nem ide írogatnál, hanem mentőt hívnál).

2018. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2018. febr. 4. 09:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!