Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem baj a sok macska?

Ugye nem baj a sok macska?

Figyelt kérdés
Nagy kertes házunk van és 13 macskánk. Szerintetek baj, hogy ennyit tartunk? Menhelyről/utcáról fogadtuk be őket.

2018. febr. 4. 19:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%
De igen, baj. Sok fertőzést átadhatnak, de a legnagyobb baj, amikor túlzott kötődés alakul ki és az ember figyelme, pozitív érzelmei kezdenek kizárólag az állatokra vetülni és emiatt az emberi kapcsolatok háttérbe szorulnak.
2018. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Baj, mert 100%-ig biztos vagyok benne hogy se oltatva se élősködők ellen nincsenek kezelve, és gondolom maradékot meg olcsó tápot esznek. A betegségekről meg a felesleges szaporulatról ne is beszéljünk.
2018. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha oltva és ivartalanítva vannak,ès nem tudják elhagyni a kertet( macskabiztos kerítés) illetve megfelelően etetitek őket,betegség esetén kapnak orvosi ellátást, akkor nem baj.
2018. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én soknak tartom.Gondoskodtok is róluk tisztességesen?Oltások?,ivartalanítás? mindennapi kaja?

Én az egy macskámra havonta csak kajára minimum 6-7 ezret költök.Ti ezt hogyan bírjátok?

2018. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha can pénzetek.

Viszont ivartalanítva legyenek, mert a 13 júniusra 43 is lehet. Azt meg kidobni gondolom nem akarjátok, akkor ugyanaz a sors jut nekik is.

A féreghajtás is fontos, bolha, oltások stb.

De ha mindent meg tudtok nekik adni, nem baj, egyáltalán.

2018. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Eltudjuk őket tartani van pénzünk. Csak ivartalanítva nincsenek a kiscicákat elszoktuk adni.Az oltások és táp megvan.
2018. febr. 4. 20:25
 7/30 anonim ***** válasza:
13%
Nem baj, jo emberek vagytok hogy befogadtatok ennyi cicat! Isten aldjon meg benneteket ezert a cselekedetert
2018. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Elég nagy baj.

13 ivaros macska... el sem tudom képzelni, milyenek lehetnek a körülmények.

2018. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok mert így gyakorlatilag egy szaporítótelep vagytok. Jó érzés évente akár 30-40 felesleges kölyköt is gyártani? Persze tudom, mind jó gazdához kerül aha...aztán majd ott is ellik ott is szaporodik de nem baj mert majd ők is továbbadják. Láttál már kóbormacska telepet? Na azok is az ilyen ivaros macskákból lesznek akik jól elszaporodnak.
2018. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénz, akkor ivartalanításra is van... Nekem az nagyon előkelő helyen lenne, gondolj csak bele, más macskáktól veszi el a helyet az, ami nektek születik, pedig nem kéne születnie.
2018. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!