Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Unja a macskam a nedvestapot!...

Unja a macskam a nedvestapot! Ezek kozul melyiket erdemes valasztanom?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig ebbol a kitten verziot kapta, de mintha mar unna az izet, nem lelkesedik erte. Valamelyik variaciora erdemes lecserelnem? Ha igen, ezekbol szeretnek valasztani. 7honapos, ivaros kolyokmacska.

Gabonamentesek kozul ennek a legjobb az ara, ezert szeretnek ebbol valasztani. Szerintem ezek a kinti benti macskaknak valok nem mondanak sokat, szerintem nem lenyeges, hogy milyen macska kapja. Szerintetek?



2018. febr. 5. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Adjál neki pörköltet az úgyis sok kis húst tartalmaz meg szaftot is
2018. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A macska is a természetes táplálékot szereti. Nem tápokat, azok átmenetileg adhatók, néha.

A hús a természetes számukra.Sertéshús csak főzve.

Nekem 11 cicám van, húst kapnak, ritkán konzervet, szárazat, ha nincs időm.Egészségesek, gyönyörűek.16 éves a legöregebb, de nem látszik meg rajta.Állatorvos azt mondja a kutyáimra, cicáimra hogy olyan jó a foguk, mint egy fiatal állatnak.Mert rágnak!Nem csak benyalogatják a kaját, nem tápot rágnak.

2018. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy lepontoztok.Könnyebb a konzervet,száraztápot odarakni eléjük,mint bajlódni a hússal.De azt nem veszitek figyelembe,ni az egészséges természetes táplálék egy cicának. Ti is tápot rágtok? Vagy konzervet esztek folyton? Gondolom nem.Magatoknak változatos kaját csináltok,amit szerettek.Cica meg egye amit kap.Minek az ilyeneknek macska?
2018. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!