Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá, hogy ivartal...

Hogyan vegyem rá, hogy ivartalaníttassa a macskáit?

Figyelt kérdés

Anyósom nem hajlandó ivartalaníttatni a macskáit, most is vemhes az egyik. Hangoztatja, hogy az milyen drága, pedig simán ki tudnák fizetni. Végül megint nekem kell majd a cicáknak gazdát találni. Azt sem érti meg, ez így nem egészséges a macskáknak. Hogyan vegyem rá?

Ha lenne rá pénzem, én tenném meg, de sajnos erre nekem nincs.



2018. febr. 5. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyenkor kezdődnek az ivartalanítási akciók. Valamint hosszútávon sokkal olcsóbban jön ki ivartalanítani egy macskát, mint évi 2 almot etetni az elválasztásig.
2018. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 2 érv jutott így kapásból az eszembe. Még azt is mondhatod neki, hogy a menhelyek is teli vannak, ráadásul pont az ilyenek miatt mint ő, bár gondolom úgysem érdekli..
2018. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Erről az akcióról nem hallottam, utána fogok nézni, köszönöm!

Ingyen lenne, talán elvinné őket...nem értem, miért fogja a pénzre, holott az nem probléma. Lehet nem fér a fejébe, mennyit árt ezzel a cicáinak, plusz bármit összeszedhetnek idegen macskáktól.

2018. febr. 5. 13:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze arról nem is beszélve milyen sok gazdátlan árva cica van.
2018. febr. 5. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 9000 Ft-ért ivartalanítottuk ki a cicánkat. Ezt nem mondanám drágának. Szerintem a legdrágább helyeken se kerülhet 15000 Ft-nál többe de csak tippelek.

Szerintem mondd el neki, milyen előnyökkel jár az ivartalanítás. Talán meggondolja magát.

2018. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a legközelebbi rendelőben23 ezer a nőstény ivartalanítása, pár km el odébb 10ezer. Körbe kell érdeklődni. Az említett két rendelö ugyan olyan felszerelt. Sőt a drágábbik helyen egy idős ember az orvos. Szóval érdemes körbe nézni, ez nem soherség.
2018. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ha mindig van aki aztán ingyen eltakarítja a felelőtlensége mocskát, akkor majd hülye lesz bármit is csinálni...:/

Az ilyen ember (mint az anyósod) megérdemelné, hogy eltiltsák a állattartástól is. :/

2018. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom előnyeivel meggyőzni, és ha nem teszi, mik a hátrányok.

Igen, gondoltam már rá, hogy nem fogok segíteni..de nem miatta teszem, szóval megteszem.

2018. febr. 7. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!