Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Így kell kinéznie a 3 napos...

Így kell kinéznie a 3 napos varratnak? (KÉP)

Figyelt kérdés

Hétfőn ivartalanították a cicámat, mostanra a varrat alsó része elég dagadtnak tűnik. Nincs tapasztalatom, nem tudom ez normális-e? Vagy hívjam fel az állatorvost?


[link]



2018. febr. 8. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez nem normális! A helyedben megmutatnám az állatorvosnak
2018. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mikor nyuszit ivartalaníttattam, megadta az orvos az email-címét. Furának találtam a varratot, lefotóztam, megmutattam neki, szerinte rendben volt.


Nem tudom, nálatok lehet-e ilyet, de esetleg ugyanígy írni a dokinak emailt?


Laikus szemmel, 4 macska, egy kutya és 2 nyúl ivartalaníttatása után szerintem szép a varrat, de az a dudor kicsit aggasztó. Vagy ez az emailes módszer, ha lehet, vagy telefonálj be, hogy meg tudja-e nézni. Biztos ami biztos!

2018. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igen, felhívtam a dokit és elküldtem neki a fotót, azt mondta ez a puklisodás még belefér, arra kell nagyon figyelni hogy nehogy a dudornál megnyíljon a varrat. Hát nem tudom, nem vagyok nyugodt, egész nap csak alszik és fekszik, határozottan nem viseli jól szegénykém. :(
2018. febr. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!