Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy a macskám himnős?...

Lehet, hogy a macskám himnős? Annak ellenére, hogy nőstény cica, már kiscicája is született, himek módjára jelől. Hogy lehetne róla leszoktatni, egyáltalán ez normális?

Figyelt kérdés

2018. febr. 9. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik nőstény macska is jelöl, igaz ritkább jelenség. Leszoktatni nem tudod, inkább ivartalanítani kellene.
2018. febr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hímnős, hanem ivaros. Dúlnak benne a hormonok.

Az ivartalanítás több, mint valószínű, hogy megoldaná a problémát

2018. febr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom szoktad vinni orvoshoz, mint minden valamire való felelős állattartó. Akkor már rég kiderült volna, ha hímnős. Illetve egy felelős állattartó már rég ivartalanít az első tüzelés előtt.
2018. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, ha jelöl, a nőstények is szoktak.

A megoldás: ivartalanítás.

2018. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik ivartalanított nőstény cicám szokott jelölni, úgy, mint a kandúrok. Teljesen ki tud akasztani. Egyelőre nem igazán tudtam leszoktatni, mert sokszor nem vagyok ott, amikor összepisil valamit.

4-5 éve lett ivartalanítva, de csak nemrégiben kezdte el ezt. A többi macsekom is ivartalanítva van, úgyhogy fogalmam sincs, miért csinálja.

2018. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szomszéd nőstény macskája is ivartalanítva van, mégis p..isálgat össze-vissza. Tehát a teritórium-jelölés nem ettől függ, hanem az adott macskától. Leszoktatni nem lehet róla, max elviselni a dolgot!
2018. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!