Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Hogy tudom megállapítani, hogy a befogadott cicám hány éves lehet?

febr. 11. 12:04  Privát üzenet  

A válaszok
Az évgyűrűkből.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 11. 12:06 Privát üzenet
Viszonylagos biztonsággal csak állatorvos tudja megmondani, ő nagyrészt a fogait nézi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 11. 12:10 Privát üzenet
Az állatorvos fogja tudni neked megmondani. Úgyis el kell vinned, hogy megnézze egészséges-e, kapnia kell oltást és féreghajtót+ megbeszélni az ivartalanítást.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 12. 09:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális ez a viselkedés az újonnan befogadott kiscicánál?
Hogy tudom megállapítani, hogy mennyi idős nagyjából a ciám?
Mi ellen oltassak be egy mentett/befogadott macskát? Van esetleg olyan, ami a legfontosabb?
Utcáról befogadott macskát hogyan lehet rászoktatni az alomra?
Lelkiismeret furdalásom van egy befogadott cica miatt, mert van már egy nagyon idős cicám és félek, hogy nem szeretgetem őt majd annyit az új cica miatt?
Nem akarok megválni egy befogadott cicától, nagyon megszerettem őt, de mit tegyek, ha nem bírok nap szinten összeszedni madár és egértetemeket?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!