Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Ez normális? Van 5 gyönyörű szép "kis" cicám, azaz 6 es fel hónaposak, de meg mindig szopnak, szerintetek?

Sziasztok!

Van 5 gyönyörű szép "kis" cicám, azaz 6 es fel hónaposak, de meg mindig szopnak. Ez normális? Sok cicám volt mar, de ilyen korban mar nem szoptatta az anyjuk.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: cica, szoptatás

febr. 11. 23:55  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok

Az emberek még mindig hagyják a macskáikat szaporodni, mikor már így is túl vannak szaporodva. Ez normális?

Nem, egyébként ebben a korban már nem kéne szopizniuk, leterhelik vele az anyjuk szervezetét, lassan ivarérettek lesznek, lehet őket ivartalanítani.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 12. 00:13 Privát üzenet
Légy szíves, ivartalanítsd őket, az anyacicát is. Ha pár év múlva nem 6 cicád lesz, hanem 30, mit fogsz csinálni?

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 12. 05:47 Privát üzenet
a mamatol fugg de ez tenyleg hosszu ido. kerlek ivartalanitsd oket mert nem hiszem hogy vegtelen mennyisegu cicat akarsz tartani rovid idon belul.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 12. 08:15 Privát üzenet
akinorev75 nevű felhasználó válasza:

Nekem is szopiztak volt, hogy még 8 hónaposan is, hagytam, amíg a mama engedi őket, aztán egyre kevesebbszer. Volt olyan, hogy még másfél évesen is bele-bele szoptak a mamába. Aztán a mama mindenáron védeni akarta őket még nagy korukban is, ezért gyorsan ivartalanítottam. A másik cicámból is szopizott a gyereke még 8 hónaposan is. Akkor erőszakosan ivartalanítottam, hogy ennek vége legyen, és tök megbántam, mert a kiscicának traumatikus volt, nem értette mi történt és állandóan kergette az anyját. Az meg ugye varratokkal nem tudta szoptatni és menekült előle, nem értette, mit akar a gyereke.

Szerintem akkor ivartalanítsd őket, amikor már nem szopik.... Vagy amikor már csak hetente egyszer-kétszer. Az én kismacskáim ettek mellette mást is, de időnként szopiztak....

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/5Időpont febr. 13. 08:29 Privát üzenet
Nekem is volt ilyen cicám. Szerintem normális

# 5/5Időpont máj. 1. 12:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az igazán különleges személyiségű, normális, testileg lelkileg gyönyörű, ritka nőkre tényleg hamar le szoktak csapni? Ilyen kevés ritka nő van?
Majdnem minden nap látok egy lányt a buszon, gyönyörű és nem merek még leülni sem mellé ha arról lenne szó. Szerintetek sem normális így?
Ez inkább a lányoknak szólna! Mivel vehetnék le egy gyönyörű lányt a lábáról? Nektek például mi tetszene leginkább? (Normális válaszokat várok! )
Normális/átlagos szerintetek hogy teliholdkor kiülök a teraszra és nézem az eget? Egyszerüen gyönyörű ahogy a hold megvilágítja az eget. Néha órákig nézem.
Lányok, szerintetek ez normális?
Yorkshire terrierem 4 gyönyörű babának adott életet egy hete. Milyen súly a normális ennyi idősen? 2 kölyök 12dkg-an született 2 pedig 9 dkg-an. Mára már 20dkg körül mozognak.

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!