Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Élhet "teljes" életet egy...

Élhet "teljes" életet egy ivartalanított kandúr?

Figyelt kérdés
Ha a párzás kiikatódik az életéből, akkor mivel helyettesíthető az - lefordítva magyar nyelvre a kérdést. Aggódom a fiatal kandúromért. Lassan hét hónapos lessz. Nem megcsonkítás -e az, ha ivartalanítani elviszem. Annyira féltem!

2018. febr. 14. 10:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Minden így igaz mint leírták előttem!

Nekem régen a kandúr cicáim nem voltak ivartalanítva, mert én is így vívódtam pont mint te, és akkoriban még nem is volt "szokás" az ivartalanítás. Meg is lett az eredménye.Egyiket 2 évesen autó ütötte el, mert csavargott folyton, sokszor napokra eltűnt, sirattam, hirdetés, plakátolás, keresése-majd soványan, sebekkel hazajött.Míg egyszer az útfélen találtuk meg halva.

Másik cicám leukózisos lett, 6 hónapig heti 2-szer vittem orvoshoz, rengeteg pénzt rááldoztunk, mégse élte túl.

Ezek után kiscicákat találtam, és ők már ivartalanítva vannak, legidősebbek 16 évesek,de van egy 15 évesem is. Egészségesek, nem csavarognak, olyanok mint a kiscicák, még most is játszanak, hatalmas nagyok, de nem kövérek, hízelegnek, ragaszkodóak.Csak így érdemes őket tartani.

Ja és járnak hozzánk lány cicák, a szomszédból.Velük szoktak párzani, amikor azok tüzelnek.De legalább nem lesz kiscica belőle.

2018. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!