Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó ötlet lenne egy másik cica...

Jó ötlet lenne egy másik cica a mostani mellé?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves ivartalanított nőstény szobacicám, és mostanában gondolkodom rajta, hogy vennék mellé egy másikat is. A cicám nagyon jó természetű, kedves, barátságos mindenkivel, bár más állatokkal még nem sokszor találkozik. Egyik barátnőmnek van egy kiskutyája, akit néha felhoz hozzám, vele inkább távolságtartó, de nem fél tőle.


Mindenképp hasonló természetű cicát választanék mellé, mint ő. A mostani cicám félperzsa, iszonyú lusta, kényelmes, a játékba 5 perc alatt elfárad, utána alszik tovább. :D Valószínű perzsát választanék (vagy perzsa keveréket) megint, aki szintén ilyen kis lusta lesz, mint ő. :)


Szerintetek jó ötlet lenne egy másik cicát venni? Megszoknák egymást?


2018. febr. 14. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a macskák amúgy is vidámabbak, ha ketten vannak.☺
2018. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Elfoglalják magukat, lesz társasága.

A megszokás az teljesen egyéni, majd kiderül.

Macska összeszoktatásról videó:

(angol)

hogyan mutass be két macskát egymásnak

https://www.youtube.com/watch?v=LCwR7sP05To

https://www.youtube.com/watch?v=-21iYoe7cI4

mert ezt is szokták itt kérdezni, bár inkább utólag-

2018. febr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fantom83 válasza:

4 éve volt már fekete ivartalanított kandúrunk,amikor elkezdett az udvarunkba járni egy fiatal cirmos macska.

Befogadtuk azt is,erre a fekete kandúrunk,nem evett rendszeresen,nem maradt meg a lakásban 2 percnél tovább,és a végén -50%.ot legalább ledobott a testtömegéből,majd elkezdett búgni,fújni,támadni.

Az volt a szerencsénk,h a másik macska nem jelentkezett egy idő után.Ettől kezdve helyre állt a rend...

2018. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 én is attól félek, hogy az én cicám se örülne másik macskának. Hallottam már ilyet. 2 vagyok
2018. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!