Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eszik a 12 éves macskám...

Nem eszik a 12 éves macskám mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb. 1 napra eltűnt,gyanítjuk bezáródott,és amióta hazajött nem eszik.Viszont játékos,de állandóan ki akar menni,aztán be.Gondolom megrázta az hogy bezáródott.Egyébként kandúr macska,ahogy láttam alig van foga,de az eltűnése előtt evett rendesen.Nagyon aggódom.Tippek?

2018. febr. 14. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Miből gondolod hogy bezáródott? Én nem tennék a helyedben ilyen magadat nyugtató kijelentéseket, akármi történhetett vele, bánthatták, mérget ehetett, úgyhogy mielőbb állatorvoshoz kell vinni, mert innen távsegítségben senki nem tudja megmondani mi baja van.
2018. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg valami nagyon nyugtalanítja, akár fájdalma is lehet, azért járkál ki-be. Orvoshoz kell vinni, ha továbbra sem eszik.
2018. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alig van foga? Akkor gyorsan állatorvoshoz kell vinni, ugyanis pont azért is lehet, hogy nem eszik. Ha fogfájása van nem fog enni. Fogfájás pl. letört a foga (valami érte, míg odavolt), begyulladhat, elgennyesedhet, tályog keletkezhet, elfertőződhet. Ínygulladás. Már egy ideje nincs foga, és begyulladt ott valami. Be is szorulhatott valami a foga közé.

Spontán ennyi jut eszembe.

Mindenképp vidd állatorvoshoz, és ha elmulasztják a fájdalmát, újra fog enni!

2018. febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha összeszedett valami betegséget és azért nem zabál? Azonnal vidd orvoshoz! Ebbe a korba már amúgy is fogékonyabbak a betegségekre.
2018. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet rossz ötlet, de hogyha én ebben a helyzetben lennék az én Pepimmel akkor egyből állatorvoshoz fordulnék. Kérlek írj majd ide alá válaszban vagy privátban hogy sikerült-e és hogyan
2018. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,elvittem orvoshoz,adott szemcseppet,meg egy speciális kaját,azt mondta ha nem lesz jobb megint vigyük el.
2018. febr. 16. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!