Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapja szinte minden...

3 hónapja szinte minden hajnalban hány a cicám, járt már így más is?

Figyelt kérdés
Voltunk többször orvosnál,kapott Tagamet szirupot ,utána diétás Royal Canint amit nem volt hajlandó megenni.Amúgy minden rendben van vele,most azt mondta a dr ,hogy valószinű,hogy steresszes:(Lehet kérnem kellene egy gyomortükrözést?
2018. febr. 16. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy éjszaka lelegel valami mérgező szobanövényt?
2018. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs növényem,viszont kijárós cica.
2018. febr. 16. 16:56
 3/7 anonim válasza:
0%
Lehet allergiás az egyiik összetevőre a Royal Canintból. Etesd sima házi moslékon, amit ti is esztek, akkor nem lehet baj. Az van benne amit ti beletesztek
2018. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy pár napig megfigyelésen tartanám, nem engedném ki.

Ha továbbra is hány, kizárható, hogy kinn eszik össze valamit.

Aztán lehet továbbmenni azon a vonalon, hogy a pocijában van a gond- allergiáról lehet szó talán.

És te a stresszre mit mondasz? Történt valami változás körülötte?

Ivartalan/ivaros a cica?

2018. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem eszik Royal Canint,utálja:)Próbáltam már,hogy pár napig nem engedtem ki,de nem használt.Ivartalanított 3 éves fiú a drágám.Változás az volt bőven,juliusban költöztünk külföldre,de semmi baja nem volt,viszont itt van egy csomó cica és az egyikkel egy kismamával összebarátkozott 1 picit.Sajnos ő eltűnt,csak a babákat látni a környéken néha.És ezzel egy időben új szomszédunk lett aki kiskutyát is hozott.Szerintem az sem lehet gond,mert vígan csámpázik a kerítésen.Szőroldó pasztát is kap,nem tudom mi lehet a baja.Amúgy nem barátkozós kikerüli a többi cicust,pedig azok nagyon haverkodnának.
2018. febr. 16. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nagyon mohón eszik, mert megéhezik? Az enyém akkor szokott hányni, ha túleszi magát.

Én érzékeny gyomrú cicáknak való tápot adok neki, azóta jobb a helyzet. Valamivel drágább, de finomnak találja és azóta nagyon ritka a hányás, vagy a hasmenés.

2018. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megoldódott a probléma.Iams naturally tápra és alutasakosra váltottam és most minden rendben van.Plusz fésülöm is a kis bundást.
2018. febr. 27. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!