Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Borzos a bundája és gubbaszt...

Borzos a bundája és gubbaszt a cicám, de eszik. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Mennyit kérne a doki kb? És miben vigyem el? Nincs szállitom, nem tudok most venni. Inkáb a dokira jusson pénz.

2018. febr. 17. 17:25
 1/7 anonim válasza:
0%
Férges
2018. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg féle baja lehet.

Oltásai megvannak? Bolha és más élősködők elleni szert kap?

Hogy a doki mennyit kér, az dokitól, helytől is függ, és attól, hogy mi baja a cicádnak, mennyibe kerül a szükséges kezelés.

Nálunk lehet kölcsönkérni a dokitól szállítót, kérdezd meg, nálatok is lehet-e. Persze ez dupla út, mert először elmész a szállítóért, majd visszamész a cicával, aztán hazaviszed a cicát, és visszaviszed a szállítót.

Másik lehetőség, cipzáras táska, hátizsák, de ezt inkább nyugodt, szelíd cicánál ajánlom.

2018. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen messze van az orvos? Ha annyira nem vészes a távolság, egy nagyobb papírdoboz is megteszi. Vágj rá lyukakat, és nagyon figyelj, hogy útközben nehogy kiszökjön a macsek. Ugyanilyen eljárással egy nagyobb vödör is megteszi. Ha teheted, autóval menj. A betegségtől függően az orvos elkérhet 2-15.000 Ft-ot is akár.
2018. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyalog 8perc kb. Akkor lehet hátizsákba viszem
2018. febr. 17. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy ne tudjon kiszökni, kapjon rendesen levegőt, és kényelmesen elférjen.

Amíg nem volt hordozóm egy régi, katonai hátizsákot használtam, elölre vettem föl, így láttam is a zsákot és a kezem is szabad maradt. Raktam a cicára hámot /nyakörv is jó/ pórázzal, hogy amikor kiveszem, berakom ne szökhessen ki.

Érdemes megnézni a neten, néha akciósan vannak nagyon jó hordozók.

2018. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ma voltunk a dokinál, hátizsákba vittem kb hasonlóan ahogy leírtad. Kiderült hogy ingyulladása van. Nem vettem észre mert evett De biztos fájt neki Azért gubbasztott. Kapott injekciót 2T. Már úgy néz ki jobban is van kicsit. Ezek után nézek valami macska hordozó boxot. Úgy Azért mégiscsak biztonságosabb
2018. febr. 18. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a macska rosszul néz ki, nem mosdik, fésületlen, borzos, ahogy írtad, tutira beteg. Csak a beteg macska nem törődik a külsejével.
2018. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!