Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskatartók, hányszor pisil...

Macskatartók, hányszor pisil egy macska/ nap?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Az enyém 1x reggel, 1x este. Ha több vizet iszik, akkor esetleg még egyszer.
2018. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Enyém kb 3-4x, attól függ mennyit iszik aznap :)
2018. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
-1*.
2018. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-3-szor.

Felnőtt macskára vonatkozik.

Ha többet pisil, vidd orvoshoz, húgyúti betegségre, vagy húgykőre utal.

2018. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az alom (cseréje) miatt kérdeztem.

3 cicánk van, és most, a téli időszakban bent alszanak.

Hiába késő este még kimennek, reggelre ugye ismét kell nekik, és hát az alom (este frisset teszek nekik) ellenére elég büdi van, mikor kelek.

Nálatok hogy van ez? Milyen típusú almot használtok (nekem Penny-ből való van)?

Egyáltalán, számít a márka ilyen téren?

2018. febr. 25. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, számít. Gondolom a Pennys az csomósodó, abból úgy kell kiszedni a termékeket csomóban, a pisit is.

Mi szilikátosat használunk, jobbfajtát (zooplusról a Tigerinot), nem szaglik, a vizeletet magába szívja, nem csomósodó. Fressnapfben is van a saját márkásuk, szilikátos, az mondjuk elég drága. Van aki itt tud jobbfajta csomósodót, a gyiken, én mondjuk az elején több félét végigpróbáltam, mi ennél maradtunk, és szilikátosat nem is tudok másmilyet ajánlani, mert amiket állateledeles boltban vettem, egyik szörnyűbb volt, mint a másik.

Itt van sok minden, még a biológiailag lebomló Cat's bestet szeretném kipróbálni, fressnapfben is kapható. Vélemények szerint nagyon kiadós is.

[link]

2018. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Írod, h este frisset teszel. Alapból legalább 6-7 centi magasan kell hogy álljon az alom a tálban. Így a macska el tudja kaparni a terméket, ami egy természetes ösztön. A csomósodóból ki kell lapátolni a pisit. Függ az alom minőségétől, ahogy írtam. A macskáknak nem mindegy, hol van az alomtálca, nem minden helyet szeretnek ilyen szempontból a lakásban. Több macskánál ez lehet, h nehezebb (mást gondol mindegyik).
2018. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!