Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok nem szokott...

A ti macskátok nem szokott duzzogni?

Figyelt kérdés
Pl Mikor a csipát kiszedem a szeméből, vagy a kullancsot, utána mindig, vagy az asztal alá, vagy a székek alá megy megnyalogatja a száját, aztán elkezdi nedvesre nyalni magát, s csúnyán néz, de persze utána pár perc múlva kiheveri, főleg ha kajáról van szó. Nektek szokott duzzogni a mcskátok?
2018. febr. 20. 03:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez egy 10 esztendős ivartalanított kandúr.
2018. febr. 20. 03:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szokott, olyankor még harap is, ha nem hagyom békén. De ez 1-2 percig tart, aztán elmúlik.
2018. febr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
de igen. 3 cicam van abbol 2 szokott duzzogni. hatat fordit olyankor es gondosan kezd mosakodni. ilyenkor hiaba szolitgatom teljesen figyelmen kivul hagy. nekem kell pitizni a megbocsajtasert;-((( legtobbszor fogalmam sincs mit kovettem el..... de mivel imadom oket megprobalom kiengesztelni ofelsegeit. legtobbszor sikerul valami jutalom falatkaval. a duzzogas a cicaknal termeszetes. ok ugy gondoljak hogy felettunk allnak es elvarjak hogy ennek megfeleloen tiszteljuk es szolgaljuk oket;-)))) mivel szememben a macska egy csodaleny en pont jo alany vagyok arra hogy uralkodjanak rajtam;-)
2018. febr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kedvencem, amikor ez a gondos nyalakodás égbe kinyújtott nyakkal történik. :D
2018. febr. 20. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Néha megsértődnek, persze (pl. ha 3 másodperccel tovább fogom ölben, mint ő szeretné, hát az borzalmas neki, hova fajult a világ...). Engem nem érdekel, ő pedig úgyis elfelejti egy perc alatt.

Szerintem ma is besértődtek, mert nem fekhettek be az ágyamba. Szerintem ugyan a fotel is tökéletes, a vastag szőnyeg és a heverő, de ha ők rinyálnak, akkor kimehetnek a 13 centis hóba és a fagyba is. Úgyhogy kidobtam őket, úgyis kinti macskák, ráadásul magukhoz tartoznak, nem hozzám. Én csak kedves voltam hozzájuk, de ha pofátlanok...


Csúnya nézésben a különösen öntelt ciccek igen jók... Nyilván nem egyformák, ugye, vannak bújósabb, barátságosabb fajták s finnyás hercegnők, akik csak akkor szeretik a simogatást is, ha épp ők kezdeményezik.

2018. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!