Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen házimacska fajtának...

Milyen házimacska fajtának van szőr a füle csúcsán?

Figyelt kérdés
Még pár éve kérte be magát hozzánk az első macskánk. Neki olyan a fule. Es halvány szürke hasonlít egy hiúzra. A kölykeinek is olyan a füle de ők már tovább korcsosodtak. Szerintetek?
2018. febr. 24. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Maine coon?Vagy esetleg perzsa?
2018. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ha nincs törzskönyve akkor nem fajtatiszta egy Maine Conn nem olcsó mulatság szóval nem hiszem hogy csak ugy lehet találni az utcákon.Első vagyok
2018. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első és második vagyok félre írtam perzsa biztos hogy nem mert nekik nyomott fejük van
2018. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi furcsaság nincs a tobbi testreszen. Annyi hogy okosabbak mint a többi macska.
2018. febr. 24. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor ő egy sima házi cica keverék.bármeik cica lehet okos :) első vagyok
2018. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igazából arra fel irtam h okos hogy az utcában a macskák jó része elpusztult a saját tudatlansága miatt ezek meg nem futnak át a kocsi előtt egy kicsivel, nem mennek be a szomszéd kutyához.

2018. febr. 24. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:

egy kinti cica, ha kiskora óta kint él, megtanulja ezeket a dolgokat. :)

ha nincs tk, akkor valóban nem beszélünk fajtatiszta cicáról. A bojt a Maine coonoknál szokott megjelenni.

2018. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy többféle házimacska fajta.

Van a házimacska, mint olyan. Vannak macskafajták. Ezek közül a maine coon-nak van szőrpamacs a fülén.

Ő is lehet maine coon keverék, a kölykei meg nyilván azok.

maine coon (nagytestű, a kandúrok tíz kilón felüliek is lehetnek)

[link]


házimacska:

[link]

2018. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!