Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fajtatiszta, de nem törzskönyv...

Fajtatiszta, de nem törzskönyvezett kiscicákat el lehet adni?

Figyelt kérdés

Nekünk is van egy brit lány cicánk, meg a harmadik szomszéd cicája is idejár.

Tavaly is az összes cica tiszta fahtatisztának tűnt, de anyám inkább eltette őket lábalól.

Most ha már nem ivartalanítunk, mondtam, hogy adjuk el olcsón, de nem. Inkább megunt arra a sorsra jutnak.

Nem keverékek voltak a cicák, persze lehet bepróbálkozott másik macska is.


2018. febr. 25. 15:34
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
68%
Kamuszagú kérdés, direkt provokatívan megfogalmazva. Ha esetleg mégsem az, már ott megbukik a dolog hogy nem fajtatiszta, ha nincs törzskönyve.
2018. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 Vincuuu válasza:
72%
Szoval anyukad allatkinzo. Van facebook, rakd ki szepen, hogy ingyen elviheto kiscicak vannak. Ne oljetek meg oket. Szerintem o sem olt meg teged, mikor megszulettel. Es, ha ennyire nem szamit az elete annak a cicanak, akkor igenis legyen kiivartalanitva es/vagy ajandekozzatok el cicatokat..... udv
2018. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
68%

Keverék vagy sem, de a XXI. században élünk, úgyhogy anyád kicsit a fejéhez kaphatna, hogy mit tesz.

Meg lehet hirdetni a jófogáson, hogy ingyen elvihető. Nem tudom a harmadik szomszéd cicája brit vagy házi, fajtatiszta csak két egyforma fajtába tartozó macskától születik.

Ettől, hogy anyád elteszi őket láb alól még az is jobb, ha beviszitek a menhelyre őket. De azt is csak 8 hetes kor után, mert az anyjuk nélkül addig nagyon csekély az életben maradásuk esélye. És ilyen fagyban nehogy kitegyétek az utcára magukban őket, mert öt perc és végük!

Anyád egy szívtelen dög! Szeretnék vele találkozni!

2018. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
72%
Meg az anyamacskát is ajándékozzátok el. Az ilyen minek tart állatot, dísznek? Hogy tud a szemébe nézni annak a macskának? Ha nem szoptat, mert anyád agyonüti a kicsiket, még be is gyulladhatnak az emlői. Ráadásul egy nő, őrület.
2018. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

A szülőknek van törzskönyve, de mivel nem vagyunk tenyésztők, a kölyköknek nem lesz. Szerintem érthető.

Azt mondja, nem maradhatnak meg, mert még mi fogunk fizetni azért, hogy elvigyék őket. Olyan szépek voltak tavaly is, sajnálom őket.

2018. febr. 25. 15:42
 6/51 anonim ***** válasza:
58%
Ivartalanítás nem drága. Hajrá.
2018. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
67%
Törzskönyves macska 100 ezer felett van, ivartalanítás 20 ezer alatt.
2018. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
70%
Megnézném azt a tenyésztőt aki ilyen embernek ad el macskát mint anyád... Hogy a kérdésre válaszoljak, el lehet, igen, de nem fajtatisztaként, ha azt se tudjátok ki az apa, és legfeljebb az első oltások illetve féreghajtások árat kérhetitek el, tehát amit az orvosnál hagytok, és a 8 hetes kort szigorúan meg kell várni az elvalasztással. Ivartalaníttasárok a macskáitokat, undorító, amit anyád művel!
2018. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Közel se volt százezer.

A szonszédé is brit rövidszőrű. De mivel kinti-benti a cica nem tudom garantálni, hogy másik kandúr nem-e kapta el.

Még meg sem születtek. Nem tudom mi lesz.

2018. febr. 25. 15:48
 10/51 anonim ***** válasza:
63%
Még most vidd el ivartalanittatni.
2018. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!