Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 7 hónapos kisfiam, és...

Van egy 7 hónapos kisfiam, és a cicám folyton befekszik mellé a kiságyba. Akárhányszor kivesszük onnan, szinte abban a pillanatban visszamegy mellé. Másnál is előfordult már ilyen, és miért csinálja vajon?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

A cicák szeretnek a melegre feküdni, ezért sokszor ráfekszenek a kisbabákra.

Nem szabad vele egyedül hagyni, mert ha az arcára fekszik, akkor meg is fulladhat.

2018. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Az elsö hülyeséget ír, a cicák SOSEM FEKSZENEK rá senki arcára, ez csak mese.


A cicák szeretnek valaki mellett feküdni, és különösen szeretik a pici gyerekeket.

2018. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

2: Te írsz hülyeséget :)

Saját szememmel láttam már. És nemcsak gyerekekre, de felnőttekre is szeretnek feküdni. Egy barátom mindig a macskáival alszik, akik rendszeresen a fejére másznak.

2018. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

A második válaszoló ír marhaságot! -.-

A macska nem szent állat, igenis rátehénkedhet a baba arcára, fejére. Én eleve a rengeteg szőr miatt nem engedném ezt; nem az undor miatt, két nagy kutyám van. Egyszerűen egy ekkora gyereknek semmi szüksége arra, hogy az orra-szája dugig legyen a piheszerű szőrrel.

Ne engedd ezt a macskának. Csak a kényelmes, meleg helyet keresi, "kuckózik".

2018. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Libers Pertz ***** válasza:
36%
Mennyi idióta van édes istenem... Nem kell félni a macskák nem fojtják meg a kisgyerekeket, el ne hidd.
2018. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én macskámból kiindulva tuti nem hagynám a babaszobában a macskát. Nem a fejemre fekszik, hanem a mellkasomra. Nem rosszból, mert imád a macska de akkor is nehéz. Egyszer halálfélelmem is volt, mert aludtam, mikor rámmászott és nagyon nehezen lélegeztem. És pont álmondtam valamit, alig bírtam felébredni. Ezt csak egyszer csinálta, addig mindig szigorúan mellettem feküdt. Azóta sem történt, de spec egy babát ez meg is ölhet gondolom.
2018. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. febr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Talán ilyen idős korom óta alszom macskával de soha nem fordult elő hogy bajom lett volna miatta, sőt imádtam mert melegítette a derekamat. Azért jó odafigyelni a macska szokásaira nehogy tényleg annyira szeresse hogy a tíz kilójával a gyerek nyakára nyúlva alszik a kölök meg nem foglalkozik vele.
2021. ápr. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!