Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Totálisan hülye kérdés, de...

Totálisan hülye kérdés, de nagyon sürgős! Ugye ha elektromos párna van a cicaházban, amit még befedek alufóliával (mmint a házat), nem okozhat áramütést vagy ilyesmit, ugye?

Figyelt kérdés

Nagyon hülye vagyok a fizikàhoz, csak valami ilyesmi ugrott be, hogy nehogy így vezesse az elektromossàgot vagy ilyesmi...

Köszi előre is!!


2018. febr. 26. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, lesz ott semmi baj, ha a házát beburkolod. Bár szerintem nem lesz valami túl szép. Inkább vegyetek, valami jópofa öntapadós tapétát egy tekerccsel, aztán azzal.
2018. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Pusztán kíváncsiságból: miért fed be valaki alufóliával egy házat?
2018. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

A macskákra káros légköri jelenségek miatt.

2018. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, fura kérdés az egész... Van egy kinti cicàm, egy szigetelt (nem 100 szàzalék, hogy az, mert szomszédtól kaptuk, így nen tudom pontosan, hogy miből van, de ilyen piszdorja-szerű valamiből van) hâzban alszik, ami még egy sufni féleségben van, de nem fűtött.Ez ki van bélelve rongyokkal, pulóverekkel, plusz egy fűthető takaró van az aljàban, de az csan éppen langyosra melegszik fel. Ebben az embertelen időben nem bírom nézni, hogy kint van,így kívülről is befedtem a hàzat több réteg kartonpapìrral és gondoltam, rakok a kartonok közé egy réteg alufóliàt is, hàtha az jobban tartja így a hőt.Én benyúltam a hàzba, nem éreztem, hogy ràzna vagy ilyesmi.Köszönön a vàlaszokat egyébként!
2018. febr. 26. 23:01
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld, ha izzana, még meg is sülne szegény macsek.. azt az azért ne feledd, hogy a természetben se ház, se elektromos takaró, mégis megvannak. Túlaggódod ezt egy picit.
2018. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Felesleges a fólia.
2018. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, apukâm is mondta, hogy felesleges.Most màr mindegy, a lényeg, hogy baj ne legyen belőle.Köszi a vàlaszokat, még egyszer!
2018. febr. 26. 23:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi bejárati nyílást hagyj csak neki, hogy ott ne húzzon be a hideg.
2018. febr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy vannak még ilyen srácok, lányok akik foglalkoznak egy állat komfortjával.
2018. febr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Igen, van ilyen hőtartó függöny a bejáraton.

2018. febr. 27. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!