Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 héttel ezelőttig normálisan...

1 héttel ezelőttig normálisan aludt éjjel a macska. Azóta fent van hajnaltól, vergődik. Próbáltam bezárni sötét helyre, a hordozójába, de mindenütt ez megy. Ha kijövök a hálóból, rögtön lenyugszik és elfekszik. Mi lehet megoldás erre?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Hideg van. Én is rosszul alszok. Mennyire van ott meleg, ahol alszik? A hordozóba semmiképp se zárd be.

2. Ivaros? Fiú, lány? Nem tüzel?

3. Beteg, orvos.

2018. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ivartalanított. Nincs hideg, saját helye van. Viselkedésbeli változás ez, orvosilag semmilyen problémája nincsen.
2018. febr. 28. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Viselkedésbeli változás jelezhet orvosi problémát. Akkor is, ha az még nem látszik. Sokszor pont így lehet észrevenni.
2018. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de semmi állatorvosi problémája nincsen. Nézettem még vérképet is, az is tökéletes. Marad a nevelés ismét, mint kölyökkorában, úgy látszik, elfelejtette.
2018. márc. 1. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

feliwayt próbáld meg, a párologtatót. Macskabarát hangulatot teremt a lakásban. Az anyamacska pofatájéki feromonjainak (illathormon) szintetikus utánzata. Nekünk most is épp megy, nagyon jó. (Pl. szilveszteri petárdázás is másabb vele). Direkt ezekre a dolgokra van, viselkedészavarokra, hangulati dolgokra, stb. A linken le van írva részletesen.

Itt tudsz róla olvasni:

[link]

Fressnapfben is lehet kapni, környékbeli állatpatikákban kérdezd meg, illetve valószínűleg az orvosod tud rendelni. Én most kicsit összezavarodtam a webshopokat illetően, mert én sem tudtam a megszokott helyről venni, maradjunk annyiban, hogy a linken a termékek menüpontnál van egy vásárlás pont is, és ott van konkrét bolt.

2018. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!